ua en ru

В мережі з'явився трейлер фільму про Хіта Леджера

В мережі з'явився трейлер фільму про Хіта Леджера Фото: Хіт Леджер

Актор отримав популярність, знявшись у фільмах "Патріот", "Горбата гора", "Історія лицаря"

Вийшов трейлер документального фільму про австралійського актора Хіта Леджера, який помер в 2008 році у віці 28 років. Короткий відеоролик був опублікований на YouTube за добу зібрав майже 800 тисяч переглядів.

Фільм названиется "Я Хіт Леджер". Фільм присвячений акторові, який помер в 2008 році. За офіційною версією, відбулася гостра інтоксикація, викликана спільною дією знеболювальних, снодійних і транквілізаторів.

Актор отримав популярність, знявшись у фільмах "Патріот", "Горбата гора", "Історія лицаря". У фільмі, прем'єра якого запланована на 23 квітня поточного року, брали участь його родичі, друзі та колеги. Зокрема, це актори Наомі Уоттс і Еміль Хірш, режисери Енг Лі та Кетрін Хардвік.

До речі, трейлер фільму "Воно" встановив абсолютний рекорд за переглядами. Так, ролик лише за останню добу набрав 197 млн переглядів, з яких більше 81 млн припадає тільки на американську аудиторію Facebook. На YouTube-каналі студії Warner Bros. Pictures до теперішнього часу трейлер подивилися понад 22 млн разів.