ua ru

Супермодель по-українськи 3 сезон: випуск 10 дивитись онлайн

Супермодель по-українськи 3 сезон: випуск 10 дивитись онлайн Фото: Учасниця шоу (Новий канал)

Дівчат чекає одне з найскладніших випробувань сезону

У п'ятницю, 28 жовтня, на Новому каналі вийшов 10 випуск шоу Супермодель по-українськи 3, який можна дивитися онлайн на Styler.

Супермодель по-українськи 3, 10 випуск

Учасниць шоу чекало одне з найскладніших і виснажливих випробувань сезону - гонка моделей. Експерти шоу Супермодель по-українськи вирішили перевірити спортивну підготовку своїх підопічних, влаштувавши для них марафон із перешкодами. Більше 48 годин команда проекту створювала бар'єри, трампліни, готувала інвентар і розробляла маршрут для зйомки.

“Ми підібрали дуже вдалу локацію: там було й озеро, яке учасниці перепливли, і складна для бігу місцевість з пагорбами і звивистими доріжками. Всього ми підготували п'ятнадцять перешкод. Найскладніші, на мій погляд: переправитися вплав через озеро, ширина якого близько 500 м, підняти на вершину пагорба мішок з піском 10-15 кг, пробігти з півтораметровим колодою на плечі 100 метрів, перелізти через 2-метровий дерев'яний пандус, по-пластунськи пролізти під колючим дротом, перестрибнути через величезний багаття", - розповів головний художник проекту Супермодель по-українськи Дмитро Костюминский

Крім того, моделям без інструктора потрібно було покататися на водному скутері, спуститися з водяної гірки, протягнути важку шину по піску, видертися по мотузяній драбині.

Нагадаємо, попередній випуск шоу Супермодель по-українськи також можна дивитись онлайн на Styler.