ua en ru

Супермодель по-українськи 3 сезон: випуск 11 дивитись онлайн

Супермодель по-українськи 3 сезон: випуск 11 дивитись онлайн Фото: Герої шоу (novy.tv)

У новому випуску глядач дізнається, хто з шістки моделей виявився найрозумнішим

У п'ятницю, 4 листопада, на Новому каналі вийде 11 випуск шоу Супермодель по-українськи 3, який можна дивитися онлайн на Styler.

Супермодель по-українськи 3, 11 випуск

Після "дикунського" тижня на безлюдному березі учасниці Супермодель по-українськи повернулися до Одеси. І якщо на "острові" їм потрібно було показати свою витривалість, спортивну підготовку та вміння виживати в екстремальних умовах, то в комфортних умовах міста їх чекають зовсім інші випробування.

"Я завжди звертаю увагу на те, що моделі повинні бути не тільки красивими і привабливими, але й розумними. На кастингах їм доводиться спілкуватися із замовниками, букерами. Роботу отримують ті, хто вміють проявити себе, показують свою освіченість. Модель повинна бути цікавою співрозмовницею. Я перевірю, наскільки розумні і підковані в різних сферах наші учасниці", - сказав Сергій Нікітюк.

Результати цієї перевірки розчарували модельного букера. Багато дівчат не відповіли навіть на елементарні питання тесту. Питання тесту були з різних сфер: спорт, література, класична музика. І лише деякі дівчата продемонстрували ерудицію за всіма напрямками.

Крім того, в Одесі моделей в черговий раз змінили образи: всі дівчата стали блондинками з білими бровами. Одне з випробувань одинадцятої тижня пройшло на фермі-виноробні в селищі Шабо.

Дівчата повинні постати перед експертами шоу в образах селянок. Вони одягалися в ситцеві спідниці та сарафани, блузи та сукні з білими комірцями. На головах були білі чепчики.

Нагадаємо, попередній випуск шоу Супермодель по-українськи також можна дивитись онлайн на Styler.