ru ua

Танцюють всі 9: 6 випуск дивитися онлайн

Танцюють всі 9: 6 випуск дивитися онлайн Фото: Учасники шоу "Танцюють всі" (tv.ua)

У новому випуску шоу ви побачите полтавський відбір кращих танцюристів, який не лише здивує, але і змусить мурашки бігати по тілу

У п'ятницю, 7 жовтня, на телеканалі СТБ вийде 6 випуск шоу Танцюють всі. Дивитися онлайн нову серію танцювального проекту можна на Styler.

Танцюють всі, 6 випуск

На проект Танцюють всі 9 прийшла 10-річна Даніела, яку життя звело з іще одним участником проекта, що пройшов в ТОП-100, - Павлом Мурзіним. Як виявилося, у нього роман з мамою Даніели!

Ще одна дівчина, якій довелося змиритися з життєвими обставинами, - Христина. Справжнє горе вона відчула, коли померла її рідна сестра... Саме смерть близької людини змусила Христину переосмислити все і почати жити, а не проживати кожен момент.

Також кастинг шоу Танцюють всі 9 відвідає танцюрист з Греції Дімітріс. В минулому він - поліцейський. Незважаючи на любов до танців з дитячого віку, Дімітрісу довелося обрати професію, яка б його, в першу чергу, "годувала". Однак на одному із завдань чоловік отримав серйозне поранення. Саме тоді Дімітріс зрозумів, що життя надто коротке, щоб розпорошуватися.

Крім того, свій талант покаже маленька учасниця Єва. Вона займається танцями і гімнастикою. Головне завдання дівчинки - тримати себе в ідеальній формі і... не їсти зайвого! На сцені проекту Танцюють всі 9 конкурсантка покаже справжню майстерність і універсальність, а також влаштує приголомшливий феєрверк з фарб!

До речі, 5 випуск Танцюють всі 9 можна дивитися онлайн на Styler.