В Україні знімуть патріотичний фільм про бій під Крутами

В Україні знімуть патріотичний фільм про бій під Крутами
Фото: Війна

Держкіно України уклало договір про виконання проекту "Крути 1918. Захист"

Державне агенство України з питань кіно уклало договір з компанією "Гуд монінг дистрибьюшин" про виробництво фільму "Крути 1918. Захист". Про це Держкіно України повідомило на своїй сторінці в Facebook.

Державна підтримка проекту становить 26 млн гривень, а загальна вартість виробництва - 52 млн гривень.

Історична драма "Крути 1918. Захист" - це історія про становлення особистості. Стрічка розкриє героїчний подвиг студентів-крутянців і підніме питання взаємин між батьком і синами, що розгортається на тлі національно-визвольного руху в Україні.

 

22 березня Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією «ГУД МОНІНГ ДІСТРІБЬЮШН» контракт про надання про...

Опубліковано ДержКіно України 22 березень 2017 р.

"Ця картина потрібна кожному громадянину України, адже всі ми повинні пам'ятати про подвиг студентів, які самовіддано виступили проти "більшовицької чуми". Кожен повинен розуміти і цінувати особисту свободу, свободу свого народу і своєї країни", - повідомив режисер фільму Олексій Шапарєв.

Очікується, що виробництво фільму завершиться в травні 2018 року.

Читайте також, у мережі придумали "сценарій" постапокаліптичного фільму про Крим.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся