ua ru

Український фільм "Межа" завоював престижну нагороду в Карлових Варах

Український фільм "Межа" завоював престижну нагороду в Карлових Варах Фото: Фільм "Межа" (facebook.com/mezhamovie)

"Українському кіно - бути!" – кажуть тріумфатори фестивалю

Фільм "Межа", який був створений українсько-словацькою командою за підтримки Держкіно, отримав приз на 52-му кінофестивалі в Карлових Варах за кращу режисуру. Про це повідомили на офіційній сторінці фільму в Facebook.

"Шалені новини! На Karlovy Vary International Film Festival наша копродукційна стрічка "МЕЖА" отримала приз за кращу режисерську роботу! Вітаємо Петера Бебьяка та всю міжнародну творчу команду з цією перемогою! Не дарма, найвпливовіші світові видання порівнювали нашу стрічку з кращими роботами Гая Річі та "Хрещеним батьком". Нашого режисера визнано найкращим у Європі! Пишаймося нашою спільною перемогою та ще раз повторюємо: "Українському кіно - бути!" – відзначили творці картини.

Український фільм "Межа" завоював престижну нагороду в Карлових Варах

Скріншот поста акаунту facebook.com/mezhamovie

Фільм розповідає про контрабандний потік на кордоні України і Словаччини і заснований на реальних фактах. В основі сюжету події 2007 року, коли Словаччина приєднується до Шенгену, чим значно ускладнює життя контрабандистам, адже кордон вони посилюють. Автори називають свою стрічку кримінальної історією з елементами трилера і чорного гумору.

Відео: Тизер фільму "Межа" (YouTube/Garnet International Media Group)

До речі, вперше в історії український ролик переміг на фестивалі в Каннах.