"Ми цим жили, ми це переживали": Український режисер розповів, чому не знімає художній фільм про Майдан

Середа 28 грудня 2016 12:22
Український режисер розповів, чому не знімає художній фільм про Майдан
Фото: Олесь Санін (volynnews.com)

Олесь Санін впевнений, що реальні прототипи сильніше вигаданих персонажів

Український режисер, який створив картину "Поводир", Олесь Санін вважає, що художні фільми про Майдані і Донбасі складно зняти тому, що реальні учасники тих подій особистості більш яскраві, ніж можливі персонажі. Про це він розповів в інтерв'ю Styler.

"Зараз про Майдан і війну на Донбасі знімають в основному документальне кіно. Ми цим жили, ми переживали, і ми це знімали. Я в тому числі. Думаю, поки документальних фільмів достатньо. А повнометражний художній фільм - інший жанр. Чому ігрового кіно про Майдані та Донбасі не знімають? Не знаю. Думаю, ця тема дуже складна. Всі пережили такі неймовірні потрясіння в житті реальному, що вмістити її в двогодинну версію історії придуманої досить складно", - пояснив режисер.

"Персонажі, яких я зустрічав під час Майдану в реальному житті, все одно будуть сильніше придуманих мною людей. І тим більше складно здивувати цими персонажами глядачів. Після всіх тих переживань, тієї драми і смерті близьких – я просто не знаю, що цьому протиставити всьому. Як режисерові, мені зараз хочеться розповісти щось світле й справедливе", - розповів Санін.

Нагадаємо, українські режисери розповіли Styler чому в Україні практично не знімають художніх фільмів про Майдані і війни на Донбасі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся