ru ua

За живе 3: дивитися онлайн 7 випуск

За живе 3: дивитися онлайн 7 випуск Фото: як відучити дитину гроызть нігті (nogtipro.com)

У новому випуску шоу розкажуть, як відучити дитину гризти нігті

"За живе", випуск 7 3 сезону студійного ток-шоу вийде в середу, 7 вересня, в ефірі СТБ. Серію можна дивитись онлайн на Styler.

Відзначимо, що експерти ток-шоу "За живе" одні з кращих фахівців України – медики, юристи, експерти програм "Я соромлюсь свого тіла", "Все буде добре" та інших.

"За живе" 7 випуск анонс

У студії шоу розкажуть основні причини по яким жінка відмовляє чоловікові в близькості. Застуда, гіпертонія, місячні – це відмазки чи дійсно причини відмовити чоловікові в ліжку?

Експерти каналу також розкажуть телеглядачам про ожирінні і обвислій грудей у чоловіків. На думку експертів, в цьому не завжди винен зайву вагу. Це може бути проявом гінекомастії, яка в будь-який момент може призвести до раку молочної залози! Як не стати жертвою серйозної хвороби, дивіться у новому випуску "За живе".

Також у студії шоу "За живе" розкажуть як відучити дитину гризти нігті. Експерти каналу розкажуть про ефективні методи, за допомогою яких ваша дитина раз і назавжди перестане гризти нігті. За словами медиків, обгризання нігтів може привезти до серйозних кишкових інфекцій.

Хочете дізнатися більше. Дивіться новий випуск програми "За живе!".