У Мережі не вщухають дискусії на тему чергового скандалу з участю нардепа
Новина про побиття народним депутатом Володимиром Парасюком заступника керівника головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ Василя Пісного не залишилася без уваги користувачів Мережі.
Одні різко критикують опального нардепа, інші ж упевнені, що Пісного було за що бити. Тим не менше, для більшості користувачів цей інцидент став всього лише черговим приводом для змагання у дотепності. За минулу добу соцмережі згенерували чимало кумедних фотожаб і коментарів.
Вчора - Добкіну кулаком, сьогодні Парасюк ногою, а завтра мабуть Фаріон когось з чола жахне
— Карикатурист (@nightseparator) 19 листопада 2015
Володимир Парасюк виконує ритуальний танець для вигнання корупції. pic.twitter.com/BicggQ6rDO
— Голос Мордора (@spacelordrock) 19 листопада 2015
Прикиньте, як Кужель сьогодні перехрестилася, що Тетерук, а не Парасюк
— Наташа Мельник (@melnat2) 19 Листопад 2015
@radiosvoboda Парасюк вибрав волю емоціям замісь збереження "лиця Майдану", яке тепер крутитимуть як приклад "дикості майданівців".
— Правдовір (@comment_ua) 19 Листопад 2015
І пацифісту годиною хочеться заїхати нагломордому корупціонеру альо депутата #Парасюк засуджую. Не по чоловічому було, підло, істерично, огидно
— Микола Романюк (@rmikola) 19 Листопад 2015
Парасюк - це не накип,а іржа.. і ця іржа роз'їдає саму основу Революції Гідності
— Людина (@sheloveshek182) 19 Листопад 2015
Парасюк образився і напивсь Інфа 100%
— Джесі Пінхсман (@a_volynsky) 19 Листопад 2015
Схоже, сьогодні Парасюк забив найкрасивіший гол сезону)))
— Остап Вишня (@nonameUA) 19 Листопад 2015
За поширення чуток та неперевіреної інформації на Новий рік до вас замість Діда Мороза прийде Парасюк
— Oleg Novikov (@olegnovikovkh) 19 Листопад 2015
Парасюк звичайно молодець, але навіщо він став депутатом, я так і не зрозумів. Треба якусь посаду йому ввести спеціальну.
— Гупало Василь (@chb_ivan) 19 Листопад 2015
Парасюк "пробиває" Україні дорогу в безвізовий режим.
— Без Імені (@Sh2014Svetlana) 19 Листопад 2015
@ivanchich777 @BanderovkaБлін,Парасюк єдностей депутат,який почав практичну роботу щодо покарання корупціонерів,респект і уважуха йому!!!
— Алекс Одеса (@alex300111) 19 Листопад 2015
Якби в моєму парламенті було хоча б 10 таких депутатів, як Володя Парасюк, Світ був би захоплений величчю Британської Імперії! Єлизавета II
— jovan (@jovanhatesyou) 19 Листопад 2015
@ruslan_j5 парасюк то звичвйна сільська бидлота,яка думає що схопила бога за бороду.Альо ж беню теж можуть поголити коли-небудь
— Яя Кут (@cdbods) 19 Листопад 2015
...то тоді чим тієї парасюк відрізняється від того амброськіна (беркут) який розстрілював беззбройних людей на майдані ?він не менша сволота
— Україна-це Європа ! (@Stepan_Serebro) 19 Листопад 2015
Парасюк вдарив ногою в голову генералу СБУ Пісного pic.twitter.com/k9Jcdj4QWc
— Міністерство магії (@MagicUkraine) 19 Листопад 2015
Парасюк знову йде на штурм https://t.co/CzOxbqn3Ux
— Oleg Novikov (@olegnovikovkh) 19 Листопад 2015
До речі, Styler повідомляв про те, що в середу, 18 листопада, прямо на засіданні Апеляційного суду міста Києва щодо обрання запобіжного заходу екс-міністру Олені Лукаш сталася бійка між однією з присутніх і нардепом Михайлом Добкіним.
Як повідомив на своїй Facebook-сторінці боєць ДУК ПС на ім'я Рустам Док, одіозного нардепа від Опозиційного блоку побив волонтер Олександр Кравчук.