ua en ru

Відомого українського співака не пустили "кружляти" в США

10:09 12.10.2017 Чт
1 мин
Виконавцю довелося перенести тур по Америці та Канаді
Відомого українського співака не пустили "кружляти" в США Фото: MONATIK (facebook.com/dimamonatyk)

Популярного українського співака MONATIK (Діма Монатік) не пустили в США. Імміграційна служба відмовила команді виконавця у видачі робочих віз. Про це повідомляється на сайті для мігрантів bomond.com.

"Через незалежні від нас обставини ми змушені перенести тур MONATIK на більш пізні дати в лютому-березні, про які буде оголошено незабаром. Імміграційна служба США не задовольнила нашу петицію, і гурт не може отримати робочі візи в США вчасно. Ми приносимо свої вибачення за спричинені незручності", - повідомили в мережі.

Відомого українського співака не пустили "кружляти" в США

Фото: Афіша Монатіка (bomond.com)

На сайті співака та на офіційних сторінках в соцмережах підтвердження і коментарів щодо цієї інформації поки немає.

Відомого українського співака не пустили "кружляти" в США

Скріншот сайту (bomond.com)

Організатори туру заявили, що всі квитки залишаються дійсними, але бажаючі можуть їх повернути з поверненням повної вартості. Також шанувальникам музиканта пообіцяли зробити все можливе, щоб MONATIK виступив на концертних майданчиках США і Канади в лютому-березні 2018 року.

До речі, MONATIK захопив фанатів екстремальних трюком на флайборде.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: