Зірку "Дедпула" заарештували через телефонний тероризм
За матеріалами справи, актор викликав службу порятунку, коли перебував в пасажирському поїзді. Він заявив, що в однієї з пасажирок в сумці знаходиться бомба. На наступній станції правоохоронці перевірили особисті речі жінки, але не виявили ніяких вибухових пристроїв.
Міллер заявив, що пасажирка викликала підозри своєю дивною поведінкою: вона постійно запитувала у провідника про час прибуття потяга і заглядала в "чорну валізу на коліщатках і з ручкою". Провідник зазначив, що під час поїздки актор перебував в стані алкогольного сп'яніння.
Артиста відпустили під заставу в 100 тис. доларів, але, як повідомляють зарубіжні ЗМІ, акторові загрожує тюремне ув'язнення терміном до п'яти років, якщо його провину доведуть. Представники ТіДжея поки не прокоментували інцидент.
Нагадаємо, що британського актора звинуватили у вбивстві 80-річної бабусі.