ru ua

Японський дизайнер вручну вишиває котиків на кишенях чоловічих сорочок

Японський дизайнер вручну вишиває котиків на кишенях чоловічих сорочок Фото: Ноу-хау Хіроко Куботы - вишитий на нагрудній кишені сорочки кіт

Чоловіки з гумором, з фантазією і любов'ю до свого хвостатому вихованцеві тепер мають можливість носити його портрет навіть на ділові зустрічі

Суворий дрес-код, прийнятий у багатьох корпораціях, позбавляє працівників можливості самовиразитися. Звичайно, можна поекспериментувати з краватками, але це вже давно не нове і навряд чи когось підбадьорить по-справжньому.

Дизайнер Хіроко Кубота з Японії придумав вихід з ситуації. Для тих, кому не вистачає "мимимишности" в суворому світі бізнесу, він вручну вишиває котиків на нагрудних кишенях цілком ділових сорочок.

Не помітити такого вихованця складно, але вигнати його ще складніше. До того ж, давно доведено, що розглядання котиків позитивно впливає на працездатність і стресостійкість співробітників, та ще й чудово освіжає приївся костюм.

Крім того, любов до кішок давно перестала бути прерогативою самотніх дам за 40: згідно з соцопитуваннями, більше половини чоловіків-котовладельцев вважають вихованця головним у своєму житті на даний момент.

Придбати таку милоту можна в Інтернеті. Обійдеться таке задоволення всього в $246.

До речі, Vogue назвав Київ "найкрутішим місцем для шопінгу в Європі".