ua en ru

Кілька секретів за вибором колготок

Кілька секретів за вибором колготок Теплі і тонкі, прозорі та кольорові, матові і з блиском - вибір колготок величезний!

У сучасному світі важко уявити гардероб жінки без колготок. Звичайно, деякі воліють панчохи, але варто визнати, що якщо перед нами не стоїть завдання захопити чоловіка, більшість жінок віддасть перевагу зручним і більш практичним колготам.

Дослідники чоловічої психології говорять про те, що жіночі ніжки - той об'єкт, який привертає увагу сильної статі одним з перших. Саме тому відомості, як вибрати капронові колготки, яким кольорам і фірмам віддати перевагу, дуже затребувані в жіночому суспільстві. Грамотне поєднання з одягом і взуттям, вимоги дрес-коду, зрештою сезон носіння - ось ті фактори, які впливають на вибір такого звичного і необхідного аксесуара в нашому гардеробі.

Саме слово прийшло до нас з чеської мови, де означало... Правильно, штани. З часом значення трансформувалося. З середини ХХ століття з легкої руки англійки Мері Куант, яка ввела в моду міні-спідниці, промисловість починає освоювати випуск нижньої білизни, яке по суті є панчохами, з'єднаними з трусами.

Для виготовлення виробів використовують безліч матеріалів: шовк і спандекс, нейлон та поліамід, лайкра, бавовна, шерсть. Головні критерій - еластичність і міцність. Вимірюються дані параметри в одиницях під назвою деньє або більш звичних нам денах. Чим вище показник на упаковці, тим щільніше буде матеріал. Діапазон щільності досить широкий: від 5 ден практично непомітних на нозі суперпрозрачных до 220 в теплих, призначених для носіння в холодний сезон. Цікаво, що ці ж відомості знадобляться не тільки жінкам. У ХХІ столітті колготки знову повертаються і чоловічі гардероби, звідки, в принципі, і прийшли. Тому інформація, як вибрати колготки для чоловіків, стає не менш актуальною, а основні особливості і функціональне призначення дуже схожі.

Кілька секретів за вибором колготок

З урахуванням щільності всі колготи поділяються на:

- Ультратонкі (від 5 до 10 ден)

Дуже непрактичні, але необхідні для святкових випадків і співробітниць тих компаній, де дрес-код передбачає наявність колготок навіть у літню спеку. З-за непомітності на нозі раціонально пояснити їх носіння важко, скоріше, це ознака хорошого тону чи данина офісним традицій.

- Тонкі (від 10 до 15 ден)

Така різновид жіночої білизни щодня застосовується влітку з-за їх тонкощі та абсолютної прозорості. Вони чудово виглядають в поєднанні з легкої світлої одягом, призначені для повсякденного носіння.

- Середні (від 20 до 40 ден)

Найбільш затребувані колготки, особливо популярні в так зване міжсезоння. Підходять як для повсякденних походів на роботу, так і для свят. Багатство кольорів, моделей, малюнків, матові і глянсові різновиди дозволяють знайти своє кожній жінці, незалежно від віку, посади, способу життя.

- Щільні ( від 50 ден і понад)

Колготки такої щільності призначені для холодних сезонів. Відрізняються підвищеною довговічністю і практичністю. Бажано, щоб у складі були натуральні волокна вовни або бавовни, тоді вони стануть надійним захистом від холоду.

Вкотре переконавшись, що дрібниць в жіночому гардеробі не існує, приступаємо до відповідального вибору.

Колготки для вагітних як вибрати

В очікуванні появи щастя, що росте у вашому животику, абсолютно не зайвим буде подбати, щоб і йому, і вам було тепло і комфортно. Особливо в прохолодні осінньо-весняні і холодні зимові місяці актуальним стає питання, як вибрати теплі колготки. Відразу зауважимо, що вагітні жінки можуть вибирати з простих і компресійних. Бюджетний варіант - це звичайні колготи, у яких м'яка гумка і низька талія. Носяться вони під животом, хоча це не завжди зручно. Більш дорогі, але значно зручніше спеціальні колготки для майбутніх мам. Їх відмінна особливість - еластична анатомічна вставка, що розтягується разом із зростаючим животом. Найчастіше вона бавовняна або велюрова. Це дозволяє досягти необхідної терморегуляції і забезпечує нормальну мікроциркуляцію крові, попереджається проблема пітливості. Моделі, призначені для сильних морозів, відрізняються утепленими вставками зверху і на носках.

Другий різновид - компресійні колготи - мають профілактичне і лікувальне значення. Вони незамінні при варикозному розширенні вен, причому не тільки у вагітних, схильних до набряків ніг жінок. Перед їх придбанням краще проконсультуватися з лікарем-флебологом, який підбере необхідний ступінь компресії в залежності від вашого стану. Не варто методом проб і помилок підбирати їх самостійно, адже 4 класу компресії, використовувані в колготках, повинен прораховувати лікар. Купуючи таку білизну, зверніть увагу, щоб на упаковці присутні позначення певного класу, а щільність вимірювалася в міліметрах ртутного стовпа. Тоді ви будете впевнені, що придбали якісну річ, яка допоможе, а не нашкодить.

Як правильно вибрати колготки

Створюючи будь-який образ, жінка прораховує кожну деталь. Тому зупинимося докладніше на моментах, що до чого і кому йде, в яких ситуаціях доцільно.

Офіційно-діловий стиль вимагає від своїх представниць стриманих і підкреслено строгих манер і тонів. Тому перед службовцями офісів частіше стоїть питання, як вибрати тілесні колготки. Їх відтінок повинен гармоніювати з кольором шкіри рук, а не відрізнятися в будь-яку сторону. При покупці обов'язково порівняйте товар з тильною стороною руки - так ви не помилитеся у вибраному кольорі. Тілесні колготи чудово виглядають в поєднанні з кольоровими або світлими моделями одягу та взуття. Якщо ваш вибір - формальний вигляд одягу, тоді можливе їх поєднання з класичними чорними туфлями.

Правильно підібраними колготками можна підкреслити і відтінити образ

Ідеальним доповненням до повсякденного і святкового гардеробу можна назвати чорні колготи. Вони заслужили свою популярність здатність візуально подовжити ноги і робити їх більш стрункими. Грати можна на використанні білизни різної щільності: ультратонкі допоможуть висловити елегантність і сексуальність представниці прекрасної статі, а щільні (від 100 ден) зроблять її дуже стильною. Вибирати чорний колір потрібно в тих випадках, коли ви хочете зробити акцент на ногах, віддаючи перевагу в одязі нейтральні темні відтінки. Захоплюватися їм не варто, щоб ваш образ не спохмурнів і не приївся оточуючим. Улюблені багатьма ажурні, мереживні варіанти повинні доповнювати спокійні образи. При багатобарвному або багатошаровому вбранні вони будуть недоречні. Сексуальна «сіточка» добре поєднується з вечірніми нарядами з «благородних» тканин. В іншому поєднанні вона буде виглядати зухвало, якщо не вульгарно. Зрозуміло, що всі чорні колготки вимагають такої ж взуття. Виняток - епатажна молодь з бездоганними ніжками і почуттям стилю, вони можуть поекспериментувати з яскравою взуттям.

По-справжньому стильні дівчата часто вибирають кольорові колготки. Тут потрібно враховувати не тип тканини або фасон спідниці, а загальну стилістику образу і доцільність у конкретній ситуації. Студентка або представниця творчої професії буде виглядати в них грайливо і стильно, а секретар солідної фірми - щонайменше смішно. Колготки з малюнком теж підходять далеко не всім. Варіації на тему геометрії, флори і фауни корисні школяркам, максимум студенткам, але ніяк не зрілим жінкам. Не варто впадати в крайнощі, бажаючи скинути пару-трійку років!

Ще один корисний нюанс: кожна жінка повинна знати, як вибрати колготки без блиску. До матовим відносяться тонкі колготки і ті, які містять мікрофібру. Це пояснюється особливостями волокна, що використовується при виготовленні. Колготки з ефектом утяжки, навпаки, традиційно «блищать» на нозі. На жаль, навіть найдорожчі моделі не містять на упаковці інформації про склад філаментів - так називаються найтонші поліамідні нитки різного перетину, що забезпечують блиск виробу. Тому лише шляхом експериментів і примірок можна вибрати оптимальну по блиску модель.

Як вибрати капронові колготки

Вибираючи таку важливу деталь гардеробу, потрібно розуміти: можна прочитати купу порад про те, як правильно вибрати колготки за кольором і іншим параметам, але все одно зробити помилку. Звернемо увагу на найпоширеніші:

1. Взуття не повинна бути світліше, ніж колготки.

2. В офісі дозволені тільки нейтральні кольори.

3. Яскраві кольори, а тим більше кольорові принти можуть собі дозволити тільки юні створіння.

4. Вдало підібрані колготки кольору засмаглої шкіри дуже красиво виглядають, але вимагають підвищеної уваги при виборі. Вивчайте відтінок в різних ракурсах падіння світла, інакше ризикуєте отримати червонуваті або зеленуваті «переливи» на ногах.

5. Білі колготки - доля школярок і моделей, які не впевнені у своїх ідеальних пропорціях жінки повинні віддавати перевагу іншим відтінків і кольорів. В іншому випадку зорово ви станете здаватися нижче і повніше, а ноги - ще коротше.

6. Ознакою бесвкусицы вважаються колготи, одягнені під босоніжки або взуття з відкритим носком. Уникайте таких комбінацій.

7. Для різноманітності пам'ятайте про сірих тонах. Вони чудово поєднуються з різним взуттям, підкреслюють красу ніг і дозволяють «пограти» з відтінками.

Як вибрати дитячі колготки

Не тільки дорослим хочеться відмінно виглядати і комфортно себе відчувати кожен день. Наші діти заслуговують того ж. Роблячи вибір для підростаючого покоління, батьки ставлять перед собою кілька питань: як правильно вибрати колготки за розміром, якому виробникові віддати перевагу, на чому зупинити свій вибір, потрапляючи в дитячий галантерейний відділ.

Кілька секретів за вибором колготок

Отже, по порядку. Вибираючи колготки для дитини, враховуйте його ріст і вага. Вік - поняття відносне: іноді 5-річна дитина буде крупніше 8-річного і навпаки. На упаковці зазвичай представлені розмірні таблиці, за ним, знаючи необхідні сантиметри і кілограми, легко прорахувати потрібний вам розмір. Не купуйте одяг на виріст, сповзають до колін колготки поселять огиду до них в душу малюка. Що стосується виробника, кожен методом проб і помилок вибирає «свого», головний критерій - натуральні матеріали. Колготки з бавовни будуть приємними до шкіру, що дихають, не викликають алергії. Вітається невеликий вміст еластану. Він запобігає втрату форми, продовжує «життя» одязі. Саме для дітей можливі самі яскраві відтінки, стежте, щоб забарвлення відповідала підлозі дитини. Краще дозволити дитині вибирати кольори самому, тоді і носити їх він буде з задоволенням.

Отже, при виборі такого атрибуту, який необхідний, як ми переконалися, абсолютно всім, пам'ятайте: почуття міри, практичність і почуття стилю - ваші кращі порадники!