ru ua

Найяскравіші покази Mercedes-Benz Kiev Fashion Days в Києві

Найяскравіші покази Mercedes-Benz Kiev Fashion Days в Києві Фото: Якщо ти дівчина-циркуль, вік не має значення (Slava)

В "Олімпійському" завершилися покази Mercedes-Benz Kiev Fashion Days весна/літо-2016

Mercedes-Benz Kiev Fashion Days весняно-літнього сезону майбутнього року тривали всього три дні. Чи То від великої кількості дизайнерів, то від змісту самих колекцій склалося враження, що весна якось стрімко доломить нині діючий хід речей. Зухвало і рішуче увірветься в наші болісні будні. Так що невизначеність першого дня фестивалю моди - це був тільки розгін.

В суботу були показані колекції дизайнерів Катерини Лукашик, Ганни Жовтень, Тео Декана, гомодуэта Chakshyn, аристократичним Slava, Atelier Handmade, музикантки Анни Бондаренко (бренд Palson Kifot), Ольги Рогальської (Desserts), Христини Лисак (11:44), Tasha Mano сестер Тумановых, Кістки Омелі, хмельнитчанки Лани Баллари, вірменина Вагана Хачатряна, німців Cedress і канадських хорватів The Euphoric Soul.

Найяскравіші покази Mercedes-Benz Kiev Fashion Days в Києві

Фото: Моделі Slava літали на найтонших шпильках з нехилой швидкістю, але стриманий наряд, здавалося, залишався поза часом

Тріумфальний хід "ноги Анджеліни Джолі" по подіуму Олімпійського в дефіле від 11:44 багатьох повалило в подив і при цьому заінтригувало. Тонко підмічено в офіційному релізі, що "філософією бренду є аскетизм, чуттєвість і експеримент"! Театральну художниці по костюмах Христину Лисак, мабуть, настільки потряс мем трирічної давності, що вона вирішила як слід, докладно виносити свою ідею.

Вийшло навіть дуже винахідливо: тепер для того, щоб плаття або штани "перетворилися в елегантні шорти", не треба нічого відстібати ні блискавки, ні на гудзиках - досить просто просунути ногу в вирізьблену на рівні коліна або стегна діру. Дуже зручно, помітно і для спекотної погоди прохладительно. Йдеш - а порожня штанина або поділ розвівається за тобою таким шлейфом. Набридло - знову впустив ногу в "будиночок" і пішов собі далі.

Фото: Моделей Христини Лисак прямо з подіуму можна сміливо відправляти на театральну сцену

Ще дико сподобалося маленьке чорне плаття на великих білих зав'язках. Таке плаття-бікіні. Хвилює не те слово. Особливо у поєднанні з лаковими "інспекторами" зміїної шкіри і азіатською зовнішністю моделі.

А які милі і при цьому харизматичні у Лисак хлопці, дарма що половина з них жіночих сукнях! Бери будь-якого такого впевненого в собі чоловіка і відправляй в постановку нової британської драми - Камбербетч обзавідуются.

Недільні покази ознаменувалися такими чудовими назвами брендів, як Maxange, Sundari, Vigio, And By Anna Gaivoronskaya, Anton Belinskiy, Casanova, Olga May, Finch, Vigio, Marianna Senchina, Ksenia Schnaider, російських Ulya Kovan, Alisa Kuzembaeva і Medea Maris, Baasandelger монголки з Турину і Shushan 20-річної вірменки з Києва. "Хедлайнером" Mercedes-Benz-дефіле стала фаворитка минулих Kiev Fashion Days Anna K.

Більшість з цих брендів є в магазині онлайн-рітейлера TOP10.

Детальніше про їх колекціях і відлунні стрімко промчавшегося свята моди, читайте в наших новинах на поточному тижні.