У 2030 році середній вік жінок сягатиме 90 років

У 2030 році середній вік жінок сягатиме 90 років
Фото: Святковий торт

Першими, за прогнозами вчених, будуть жінки з Південної Кореї

До 2030 року в Японії, Франції, Швейцарії та Іспанії жінки житимуть в середньому до 88 років. За прогнозами вчених, Південна Корея до 2030 року стане першою країною в світі, де середній вік жінок сягатиме 80-90 років. Водночас у США тривалість життя навпаки скорочуватиметься. Відповідне дослідження вчених із Всесвітньої організації охорони здоров'я та Імперського коледжу в Лондоні опубліковане в медичному журналі Lancet.

Зростання середнього віку життя жінок у Південній Кореї пов'язане з покращенням економічної ситуації та розвитком медичних технологій. Жінки з Південної Кореї, як і з Японії, за статистикою менше палять та не страждають від ожиріння. Середній вік чоловіків з Південної Кореї складе 84 роки. Такого ж результату досягатимуть жителі Австралії та Швейцарії.

Також в дослідженні повідомляється, що США опинилися серед країн, які відстають від розвинених за тривалістю життя. На думку вчених, це  пов'язано з кількома чинниками, серед яких високий рівень дитячої та материнської смертності, високий рівень вбивств, та високий індекс маси тіла (за допомогою ІМТ визначається рівень ожиріння).

Внаслідок цього середній вік жінок в США становитиме 83 роки, а чоловіків - 76 років.

До речі, найстарішому жителю планети виповнилося 146 років.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся