Apple запропонувала лікування "сенсорної хвороби" у iPhone 6 Plus

STYLERНаука і техніка        18.11.2016 - 15:58
Фото: iPhone 6 Plus (rusgosnews.com)
Фото: iPhone 6 Plus (rusgosnews.com)

У компанії Apple знайшли спосіб усунення неполадки із сенсорним екраном

Apple готова вилікувати iPhone 6 Plus від "сенсорної хвороби", яка вражає смартфони при приватному падінні на тверду поверхню, пише Financial Times.

Після того, як споживачі близько місяця скаржились на несправність телефонів, компанія визнала наявність дефекту в моделях iPhone 6 Plus і запропонувала варіант ремонту. Проблема полягає в тому, що сенсорний дисплей не завжди реагує на дотики, а вгорі екрану блимає чорна або сіра смужка.

"Неможливо точно сказати, скільки телефонів страждають від того, що ми називаємо "сенсорної хворобою", але кожен ремонтник, з яким ми говорили, стверджував, що проблема зустрічається з неймовірною частотою", – написали експерти iFixit, які займаються ремонтом електронних пристроїв, в блозі компанії.

З-за того, що поломка виникає при неодноразовому падінні гаджета на тверду поверхню, Apple відмовилася ремонтувати смартфони безкоштовно. Лагодити iPhone 6 Plus будуть за $149. У випадку, якщо користувач відремонтував свій телефон раніше і заплатив велику суму, компанія готова відшкодувати різницю.

До речі, скоро Apple представить окуляри віртуальної реальності.

Теги: Apple, iPhone 6 Plus, Iphone
On Top