ua en ru

Астрономи назвали три планети, куди можна переселити людство

Астрономи назвали три планети, куди можна переселити людство Фото: Марс (vsluh.net)

Вчені вважають, що є кілька варіантів, де люди можуть нормально існувати

Астрономи назвали цілих три планети, придатні для того, щоб переселити туди людство. Нещодавно NASA встановило, що на Плутоні є вода у вигляді льоду, а значить, це дозволить людям влаштувати цивілізацію на карликовій планеті, передає ТСН.

"Н20 точно є, і зрозуміло, якщо там оселитися, заритись де-то всередину, то з Н2О водень можна там утворювати, кисень там утворювати, і, відповідно, грітися. Людина може створити для себе комфортні умови десь там у підземеллі", - вважає вчений Анатолій Ведьмаченко.

Вже давно вчені планують колонізувати Марс, який стоїть перший на черзі серед планет, якщо людству доведеться "переїжджати". Перших людей доставлять на планету вже через сім років.

Ще одні сприятливим варіантом для переселення людей NASA вважає планету Цереру, але вчені поки не підтвердили наявність там води.

"Рано чи пізно на Землі буде катастрофа не тільки екологічна. 100 тисяч років нам нічого не загрожує, можливо, нам вдасться навчитися відвертати астероїдну небезпеку. Але людство на місці не залишиться – рано чи пізно настане необхідність освоєння нових ресурсів, побудови баз на Місяці", - говорить голова астрономічної обсерваторії НАН України Ярослав Яцків.

Нагадаємо, під замороженої корою Плутона може бути величезний океан.