ru ua

Google Maps вивчили українську мову

Google Maps вивчили українську мову Google Maps (фото: freepik.com)

Популярний сервіс почав підтримувати українську мову

Популярний картографічний сервіс Google Maps почав підтримувати 39 нових мов, серед яких є і українська.

Як повідомляється в офіційному блозі компанії, доданими мовами користуються 1,25 млрд людей у всьому світі.

"Чотирнадцять років тому Google Maps виглядали зовсім по-іншому і були тільки на англійській. Тепер більше 1 мільярда людей використовують Google Maps, щоб відкрити нові місця, знайти найкращі маршрути для водіння, їзди на велосипеді і пішохідні маршрути, і зробити щось в реальному світі", - зазначив програмний менеджер Google Атсуко Ямагамі.

Google Maps вивчили українську мову

Скріншот сайту (blog.google)

Нові локалізації Maps з'являться на всіх платформах: iOS, Android, Mac і Windows. Змінити мову можна в налаштуваннях додатків або веб-версії. При цьому змінюється локалізація самого запису.

Нагадаємо, що Google Maps - це набір додатків, побудованих на основі безкоштовного картографічного сервісу і технології, що надаються компанією Google. Створено у 2005 році. Сервіс являє собою карту і супутникові знімки планети Земля. Для багатьох регіонів доступні високодеталізованих аерофотознімки. Матеріали доступні для персонального некомерційного використання. В організаціях матеріали доступні тільки для внутрішнього використання і не можуть поширюватися в комерційних цілях.

До речі, у новій версії Google Chrome з'явиться блокування автоматичного програвання відео зі звуком.