ua en ru

Happy Halloween: NASA опублікувало найбільш моторошні звуки з космосу

Happy Halloween: NASA опублікувало найбільш моторошні звуки з космосу Фото: Космос (pixabay.com/ru/users/mikkehouse)

Сигнали були зафіксовані міжпланетними станціями

Аерокосмічне агентство NASA зробило подарунок в честь свята Хелловін і опублікувало добірку моторошних звуків з космосу. Сигнали були зафіксовані міжпланетними станціями, які виконували експедиції до Юпітера, Сатурна та інших космічних тіл. Про це повідомляється на сайті NASA.

"В дні святкування Хелловіна ми зібрали ексклюзивну добірку звуків, виття планет і свисту гелію, які змусять вашу шкіру покритися мурашками", - сказано в повідомленні агентства.

Так, на сервісі Soundcloud NASA розмістило 22 записи, в яких можна розчути сигнали зірок, планет і супутників. Ці звуки вже зібрали більше мільйона прослуховувань.

Повідомляється, що сигнали були записані зондами Юнона, Кассіні та іншими апаратами. Хоча насправді, технічно вони не є звуковими хвилями. Вчені конвертували електромагнітні сигнали в звуковий формат, щоб люди змогли почути звучання інших планет.

Нагадаємо, що раніше пам'ятки Києва показали з космосу.

Американський астронавт Рендольф Брезник показав, як з космосу виглядають собор Святої Софії, Михайлівський Золотоверхий монастир та інші споруди, які знаходяться в столиці України. Знімки були зроблені з борту Міжнародної космічної станції.

"Собор Святої Софії 11-го століття і Михайлівський Золотоверхий монастир 12-го століття сяють у Києві, столиці України", - написав астронавт Рендольф Брезник під фото.

Судячи з усього, святині дуже вразили астронавта. Саме на Святу Софію, Михайлівський собор він порадив звернути юзерам увагу.

До цього NASA оприлюднило останні фото, зроблені з Cassini. Міжпланетний зонд Cassini закінчив своє двадцятирічне подорож до Сатурна і згорів у щільних шарах атмосфери планети-гіганта. Перед цим він встиг передати на Землю кілька останніх знімків.