У Індії виявлені доісторичні наскельні малюнки: вчені вражені знахідкою
Учені вважають, що ця знахідка є доказом існування раніше невідомої цивілізації
На вершинах пагорбів в районі Конкан на заході штату Махараштра (Індія) археологи знайшли малюнки, які були вирізані на каменях, відомі як петрогліфи. Про це пише ВВС.
На малюнках переважно зображені тварини, птахи, люди і геометричні фігури. Аналіз петрогліфів і їх схожість з тими, які час від часу знаходять в інших частинах світу, дає підстави вважати, що вони були створені в доісторичні часи і є найдавнішими з усіх відомих науці.
Фото: BBC Marathi
Директор департаменту археології штату Махараштра Таэс Гардж вважає, що зображення створили представники общини мисливців-збирачів, які не займалися сільським господарством.
"Ми не знайшли ніяких зображень сільськогосподарських робіт, але на малюнках були сцени полювання на тварин, а також деталізація форм тварин, тому можна зробити висновок, що автор знав про тварин і морських істот. Це свідчить про його залежності від полювання заради їжі", - говорить Таэс Гардж у коментарі ВВС.
Він також зазначив, що знайдені малюнки могли бути створені близько 10 тисяч років тому.
Фото: BBC Marathi
Зазначимо, що уряд індійського штату виділив 3,2 мільйона доларів на подальше вивчення виявлених малюнків.
Раніше ми писали, що у Запорізькій області знайшли останки зі слідами стародавньої хірургії. Найбільш важливою знахідкою став жезл, оббитий бронзою, так як вироби з бронзи у цих краях зустрічаються вкрай рідко.
Рекомендуємо до перегляду:
Відео: найбагатші нардепи України