"Підписуйтесь, щоб отримати безкоштовно": Instagram буде блокувати спам і образливі коментарі

Instagram буде блокувати спам і образливі коментарі
Фото: Instagram (pixabay.com/USA-Reiseblogger)

У соцмережі запустили нові системи фільтрації з штучним інтелектом

Соціальна мережа Instagram запустила систему фільтрації коментарів, засновану на технології машинного навчання. Про це повідомляє видання The Verge.

Проте коментар буде заблоковано для всіх, крім самого автора образи.

Фільтр, який буде блокувати образливі коментарі до публікацій і прямих трансляцій, буде активований за замовчуванням. При цьому його можна відключити або підключити самостійно, зробивши власні налаштування в профілі.

Крім цього в Instagram запустили функцію блокування спаму в коментарях до публікацій та прямих ефірів, яка також працює на основі аналізу штучного інтелекту. На даному етапі система здатна виявити та заблокувати коментарі на кшталт "підписуйтесь, щоб отримати iPhone безкоштовно".

Фільтр коментарів поки працює тільки англійською, але представники сервісу Instagram заявили, що незабаром з'являться версії для інших мов.

Повідомляється, що фільтр спаму буде працювати ще вісьмома мовами: іспанською, португальською, арабською, французькою, німецькою, російською, японською та китайською.

До речі, у Facebook почали боротися з "порнопомстою".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся