Штучний інтелект зафіксував невідомі радіоімпульси з космосу

Штучний інтелект зафіксував невідомі радіоімпульси з космосу
Ілюстративне фото (pixabay)

Штучний інтелект зафіксував 72 невідомих радіоімпульси з глибокого космосу

Штучний інтелект зафіксував 72 невідомих раніше радіоімпульси, які відбуваються з галактиці, що знаходиться на відстані 3 млрд світлових років від Землі. Про це пише Independent.

Зазначені імпульси відбуваються у галактиці, і являють собою "вибухи" енергії, що тривають кілька мілісекунд. Подібну енергію сплесків оцінюють як еквівалент викиду енергії, яку випромінює Сонце протягом десятків тисяч років. На даний момент це можна назвати найзагадковішим феноменом у Всесвіті.

Раніше виявити подібне явище було неможливим, оскільки людині не просто обробити великий об'єм інформації за короткий проміжок часу. Але штучний інтелект навчився визначати характеристики, притаманні для таких вибухів. Тому, проаналізувавши близько 400 терабайт зібраних даних, зафіксувати вибухи вдалося.

Для вчених природа зазначених явищ залишається загадкою. Досі неясно, що насправді викликало ці імпульси. Припущення були різними: починаючи від сильно намагнічених нейтронних зірок і закінчуючи повідомленнями, створеними інопланетної расою.

Нагадаємо, що вчені навчилися прогнозувати ризик розвитку деменції.

До цього ми розповідали, що мумії в Антарктиді спантеличили учених.

Раніше ми повідомляли, що вчені виявили несподівану причину безсоння.

Відео: огляд голлівудських відходів від ДТП

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся