Погляд у майбутнє: Компанія Ілона Маска продемонструвала можливості поїзда Hyperloop

Субота 04 лютого 2017 14:07
Компанія Ілона Маска продемонструвала можливості поїзда Hyperloop
Фото: Поїзд майбутнього

У мережі з'явилося відео руху пневмопотяги межах тестової ділянки майбутньої мережі

Компанія SpaceX Ілона Маска виклала на відеохостинг YouTube відео, яке демонструє рух у межах тестової ділянки Hyperloop.

Повідомляється, що тунель для випробувань довжиною 1,6 кілометра розташований в Каліфорнії. Ділянка використовується компанією SpaceX для тестування масштабних моделей вантажопасажирських капсул в умовах низького тиску.

Нагадаємо, проект Hyperloop One передбачає організацію всесвітнього повідомлення з допомогою поїздів на магнітній подушці. У що з'явилася в мережі схемою організації руху відзначені в тому числі і українські міста Київ, Дніпро, Харків, Донецьк, Одеса та Кривий Ріг.

У плани компанії Ілона Маска входить будівництво мережі за п'ять років. Спочатку з'єднають міста в окремих регіонах, а пізніше об'єднають їх в одну мережу. Перша з передбачуваних гілок з'єднає Китай, Канаду, Європу та Східну Росію, друга – Азію, Близький Схід, Північну Африку та Європу, а третя – Китай з Іспанією.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся