ru ua

Світу загрожує голод: експерти зробили приголомшливу заяву

Світу загрожує голод: експерти зробили приголомшливу заяву Ілюстративне фото (flickr.com/unicef)

Вчені пояснили, які чинники можуть на це вплинути

Вчені повідомили, що світу загрожує масовий голод, до якого призведе глобальне потепління і поширення комах на планеті. Про це повідомляє "Сьогодні" з посиланням на дослідження, опубліковане на сайті EurekAlert.

Дослідники з Університету Вашингтона в Сіетлі з'ясували, що планеті загрожує масовий голод. Вони стверджують, що це може статися через глобальне потепління, екстремальні погодні умови, а також через поширення комах, які шкодять врожаю.

Як стверджують вчені, потепління призведе до експоненціальним прискоренню метаболізму членистоногих (отже, і апетиту), а також до їх плодючості.

Збільшення чисельності комах призведе до втрати таких культур, як рис, пшениця і кукурудза. При підвищенні середньої температури атмосфери втрати сільськогосподарських культур будуть складати від 10 до 25% на кожен градус Цельсія.

Підвищення температури на кілька градусів загрожує знищенням урожаю на 213 мільйонів тонн щороку. А ці культури є основними для людства, їх вживає близько 4 мільярдів чоловік. Той рис, який вирощують в тропіках буде менш вразливий для комах.

За даними ООН за 2016 рік, у світі майже 815 мільйонів чоловік голодує або не отримує достатньої кількості їжі.

До речі, раніше ми повідомляли про те, що експерти зробили несподіване заяву про властивості популярного препарату аспірину.

А також писали про те, що Ванга і Нострадамус передбачили для України на 2019 рік.

Відео: РБК-Україна