Новий метеоудар: у жовтні землю накриє кілька сильних магнітних бур

Середа 26 вересня 2018 17:02
Новий метеоудар: у жовтні землю накриє кілька сильних магнітних бур
Колаж РБК-Україна

Землю накриє відразу чотири метеохвилі

Вчені повідомили, що у жовтні очікується чотири сильні магнітні бурі. Про це свідчать дані лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, повідомляє УНІАН.

Найсильніша магнітна буря очікується 8 жовтня. Ще три, 7, 10 і 19 жовтня, будуть трохи слабкішим. Як відзначають фахівці, всі ці бурі досягнуть рівня G1 і G2 за п'ятибальною шкалою.

Також люди можуть відчути нездужання 2, 11, 18 і 20 жовтня – через те, що магнітосфера буде збудженою.

Медики зазначають, що приблизно 70% інфарктів, гіпертонічних кризів та інсультів трапляються саме під час магнітних бур і рекомендують людям у такі дні бути більш уважними до свого стану здоров'я.

Крім того, під час магнітних бур, багато жителів землі можуть відчувати дискомфорт і розлад нервової системи. Це проявляється головним болем, мігренню, прискореним серцебиттям, безсонням, поганим самопочуттям, перепадами тиску, дратівливістю і зниженим життєвим тонусом.

У такі дні лікарі рекомендують правильно харчуватися, більше гуляти на свіжому повітрі, уникати стресів і не зловживати алкоголем.

До речі, ми раніше писали про те, що вчені NASA розповіли правду про планету Нібіру.

А також ми повідомляли про те, що вчені провели дослідження і з'ясували, чому майже чверть дівчат і жінок відчувають себе нещасними.

Відео: РБК-Україна

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся