ua en ru

Заради красивих селфі Adobe збирається використовувати штучний інтелект

Заради красивих селфі Adobe збирається використовувати штучний інтелект Фото: Нове програмне забезпечення Adobe

Відома компанія створює новий "фотошоп", який автоматично виправить невдалі кадри

Американська компанія Adobe, яка займається розробкою програмного забезпечення, створює нові інструменти з застосуванням штучного інтелекту, які повинні автоматично виправляти невдалі фотографії. Про це пише The Verge.

Точної дати виходу продукту від творця всім відомого Adobe Photoshop на ринок компанія не називає. Проте в мережі вже з'явився перший офіційний демонстраційний ролик.

На відео чоловік намагається зробити хороше селфі, однак виходить не дуже. Потім він вирішує виправити фото з допомогою нової функції від Adobe. Герой рекламного відео додає глибину різкості, коригує перспективу і змінює ракурс фотографії. Більше того, в ролику показали можливість скопіювати стиль з будь-якого іншого портретного знімка.

Судячи з відео, нові інструменти Adobe розмивають фон і виділяють необхідні об'єкти без використання двулінзової камери або іншого спеціального обладнання.

До речі, на фотохостингу Flickr запустили пошук схожих зображень. Для того, щоб знайти схожі фотографії, потрібно навести курсор на картинку, натиснути на значок трикрапки, а далі буде запропоновано пошук схожих фото.