ua en ru

У мережі показали політ в космос очима астронавта

У мережі показали політ в космос очима астронавта Фото: Астронавт (pixabay.com/ru/users/skeeze)

Запис зробили за допомогою камери, встановленої на манекені

Компанія Blue Originпровела сьомий успішний запуск багаторазової ракетної системи New Shepard і продемонтріровала, як виглядає космос з ілюмінатора космічного корабля, пише пише The Verge.

Компанія вперше запустила нову капсулу туристичного космічного корабля New Shepard - Crew Capsule 2.0. Її старт почався з майданчика Blue Origin в Західному Техасі в рамках місії Mission 7.

Відео: Політ ракетної ситеми (outube.com/Blue Origin)

Капсула відокремилася від ракети на висоті 76 кілометрів. У ній знаходився манекен Skywalker з встановленої камерою. Завдяки їй було зроблено 11-хвилинне відео, на якому можна подивитися весь політ від старту з майданчика Blue Origin до приземлення на парашутах.

До речі, манекен назвали на честь персонажа з кіносаги "Зоряні війни".

Нагадаємо, що "Зоряні війни: Останні джедаї" покажуть в космосі.

Disney і NASA підтвердили, що проведуть показ фільму на Міжнародній космічній станції. Про це повідомило видання Comic Book з посиланням на офіційних представників Адміністрації з аеронавтики і космічних досліджень США (NASA).

Раніше стало відомо назву нового спін-офф "Зоряних війн".

Режисер спін-офф "Зоряних воєн" Рон Ховард, в якому розкажуть про життя одного з головних героїв саги Хана Соло, поділився інформацією про новий проект.