ru ua

Студенти запускають в бібліотеці КПІ безкоштовний коворкінг Belka

Студенти запускають в бібліотеці КПІ безкоштовний коворкінг Belka Фото: Відкриття міні-коворкінгу заплановане на 16 вересня 2016 року (ain.ua)

В перспективі у творчій зоні з'являться верстати, паяльні станції і 3D-принтери

Студенти Національного технічного університету КПІ отримають можливість спільно займатися творчістю і обмінюватися досвідом. В реконструйованому читальному залі науково-технічної бібліотеки В. Р. Денисенко в КПІ вже наступної п`ятниці, 16 вересня 2016 року, почне працювати відкритий простір Belka. Про це повідомляє АIN.

На 260 кв.м простору студенти зможуть абсолютно безкоштовно працювати над своїми проектами. Для них передбачено 70 робочих місць з розетками і Wi-Fi, і навіть 45 крісел, пуфів. У перспективі в сусідньому залі організовані робочі місця для творчості з ЧПУ-верстатами, паяльними станціями, 3D-принтерами і т. д.

За словами одного з авторів проекту Валентина Четверикова, простір було створено силами студентів на кошти спонсорів, бюджет проекту склав близько 1 мільйона гривень.

А в липні в Києві з'явилася коворкінг-зона на Оболоні. Для зручності відвідувачів тут встановлено близько 200 пуфів і є в наявності пледи, так як парк відкритий.