ru ua

Вчені NASA назвали п'ять потенційно живих планет

Вчені NASA назвали п'ять потенційно живих планет Фото: Крім землі на ще п'яти планетах може бути життя (planetanovosti.com)

Космічне агентство склало свій ТОП-5 планет, на яких може бути життя

Співробітник американського космічного агентства Сет Шостак розповів про місця у Всесвіті, де найвірогідніше може існувати життя. Саме з цих місць необхідно починати дослідження, для пошуку позаземної цивілізації.

Перше місце по ймовірності наявності життя, NASA віддали Марсу. Згідно з останніми дослідженнями, на Червоній планеті дійсно можлива життя: вона відповідає і вимогам по температурі, і за складом атмосфери і за багатьма іншими ознаками. На Марсі досить водню, який є одним з найважливіших елементів для підтримки життєдіяльності, наявність одноклітинних організмів цілком реально.

Другим місцем Всесвіту, де з більшою часткою ймовірності існує життя, астрономи називають Європу. На цьому супутнику Юпітера є скупчення залишків води. Дослідники не виключають, що колись це були солоні океани. До того ж, вчені припускають, що в недосліджених районах супутника може бути вода в рідкому стані.

Супутник Сатурна Енцелад теж, як повідомляє NASA, може бути придатним для життя. Тут досі збереглася геологічна активність, а поверхня відбиває велику частину світу. Імовірно, всередині Енцелада є гаряча вода, а значить - може розвиватися життя.

Наступним у списку аерокосмічного агентства екзопланета Проксіма b, яка знаходиться в системі Проксима Центавра. Сама екзопланета розташована в зоні, де є велика ймовірність зародження життя.

І останнє місце, яке може бути заселене живими істотами, вчені називають зірку KIC 8462852. Такі припущення щодо цього космічного об'єкта частина вчених висуває з-за зміни сили її світіння. Вони припускають, що навколо зірки є якась споруда. Нові дослідження KIC 8462852, проведені не так давно, ставлять під сумнів такі припущення вчених. Однак багато хто сподівається, що там все-таки існує життя.

Нагадаємо, ракета NASA вийде в космос з українським двигуном.