ua en ru

Вчені NASA повідомили, коли буде виявлене позаземне життя

Вчені NASA повідомили, коли буде виявлене позаземне життя Кадр з відео (YouTube/NASA Goddard)

Дослідники розповіли про пошуки екзопланет

У NASA заявили, що вже у найближчі 20 років дослідникам вдасться виявити планету, населену живими організмами. Про це повідомили на сайті Лабораторії реактивного руху Каліфорнійського технологічного інституту.

Співробітник NASA Тоні дель Геніо з Інституту космічних досліджень Годдарда озвучив свої прогнози щодо того, коли буде знайдене неземне життя. На його думку, вже через 20 років вченим вдасться виявити планету, населену живими організмами.

"Я думаю, що через 20 років ми повинні знайти потенційного кандидата", - заявив вчений.

Відео: Як знайти позаземне життя (YouTube/NASA Goddard)

За його словами, перед тим, як відправитися на пошуки позаземних організмів, вчені намагаються з'ясувати, клімат яких планет сприятливий для життя.

Для цього дослідники NASA використовують кліматичні моделі, за допомогою яких прогнозують зміни клімату на Землі.

На думку вчених, терміни виявлення екзопланети зі сприятливим для життя кліматом залежать від того, чи знаходиться поблизу від Землі небесне тіло відповідного розміру з потрібною орбітою і біосигнатурами, - слідами існування життя, які здатні розпізнати дослідники.

До речі, NASA розробляє ядерний реактор для місії на Марс.

NASA планує в найближчі місяці провести випробування ядерного реактора, який призначений для забезпечення енергією марсіанських місій.

"Програма випробувань Kilopower дасть нам впевненість у тому, що ця технологія готова до розробки космічних польотів. Ми перевіримо аналітичні моделі на шляху до перевірки того, наскільки добре працює обладнання", - сказав головний технолог STMD за зберігання енергії і енергії в штаб-квартирі NASA Лі Мейсон.

Керування місії космічної техніки (STMD) надало багаторічне фінансування проекту Kilopower. Тестування повинне початися в листопаді і пройти на початку наступного року, коли NASA буде співпрацювати з Департаментом національної безпеки штату Невада (DOE) для оцінки енергетичних технологій ділення.