Вчені знайшли спосіб, який може блокувати ріст ракових пухлин

Вчені знайшли спосіб, який може блокувати ріст ракових пухлин
Фото: Медик (pixabay.com/DarkoStojanovic)

Лікарі зможуть блокувати ріст пухлин у пацієнтів

В лабораторії Гарвардської медичної школи вчені провели дослідження, яке показало, що відсікання кровоносних судин, які живлять ракову пухлину, може зупинити її зростання. Про це пише видання Patch.com.

За словами вчених, специфічні механізми блокування ангіогенезу або утворення нових кровоносних судин мають потенціал для блокування росту раку і націлювання на інші хвороби.

Більш ранні дослідження фахівців показали, що відсікання кровоносних судин, які живлять ракову пухлину, здатне зупинити її зростання.

"В якості суворо регульованого процесу ангіогенез має вирішальне значення для загоєння ран і розвитку, але багато хвороб призводять до нерегульованого ангіогенезу, включаючи рак. Ми, можливо, зможемо контролювати ангіогенез, щоб стимулювати загоєння ран, коли це необхідно, але також блокувати ріст пухлини у пацієнтів. Хвороби, які залежать від ангіогенезу, можуть бути частково оброблені змінами в дієтичному впливі ліпідів або контролем рівня цих метаболітів допомогою ферментів, які блокують їх освіту", - пояснила докторант Емі Ренд.

До речі, вчені з Данії успішно випробували новий метод боротьби з раком.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся