ua en ru

Вчені виявили в океані триметрового хробака-хижака

Вчені виявили в океані триметрового хробака-хижака Фото: Черв'як Боббита

Безхребетне величезних розмірів може перебувати навіть на мілководді

В результаті чергових досліджень океану вчені знайшли хижого хробака, що досягає розмірів 2-3 метри. Набагато більше дивує те, що герой відеоролика живе на глибині 10-40 метрів, а також зустрічається і на 6 метрів, повідомляє Popmech.

Хижий многощетинковый черв'як, який мешкає в теплих водах Тихого і Атлантичного океану, отримав ім'я Eunice aphroditois. На ранніх стадіях розвитку цей предтавитель безхребетних має довжину всього 100 мм. Хробак ховається на дні, і атакує пропливають повз риб з такою силою і швидкістю, що іноді відразу ж розрізає жертву навпіл. До речі, він ще й отруйний, бо токсин хробака паралізує або відразу вбиває рибу.

Цікаво, що Eunice aphroditois отримав неофіційну назву "хробак Боббита" за прізвищем Лорени Боббіт. Жінка була головної фігурантки гучної справи 1996 року, яка відрізала пеніс свого чоловіка. Юніс aphroditois отримав цю кличку через своїх гострих і щелеп, але доказів того, що представники його виду коли-небудь нападали на пропливають над ним людей, поки що немає.

Зараз також активно обговорюють новину про те, що вчені створили найбільшу карту зоряного неба.