Вчені створили невразливого людини

Тіло мутанта створено так, щоб пережити будь-яку аварію на дорогах з інтенсивним рухом

Австралійські вчені створили людини-мутанта, який зможе пережити ДТП. Створення по імені Грем зовні дуже нагадує людину, але може пережити будь-яку дорожню аварію.

Як пише Рoliteka, Грем створений так, щоб виживати в ДТП на дорогах з інтенсивним рухом. Після декількох місяців досліджень спільно з провідними хірургами і травматологами, Грем був створений художником Піччиніно.

Голова Грема була розроблена так, щоб могла поглинати і приймати на себе всі удари, це свого роду шолом. Структура його черепа створена так, що в разі аварії він не постраждав би від удару об лобове скло. Мозок Грема також захищений набагато краще. Великий череп містить багато спинномозкової рідини і зв'язок, це скріплює мозок, коли відбувається зіткнення. Щоб допомогти уникнути травм його ніс менше, і його вуха захищені. Жирової тканини теж значно більше, це допоможе поглинути енергію при ударі і зберегти кістки.

Його груди розроблена як броньовані жилет. "Мішки" діють як подушки безпеки і розміщені між кожним з ребер Грема. При ударі ці подушки поглинають силу і зменшують його імпульс руху вперед. Сильні, копытообразные ноги з додатковими суглобами дозволяють йому стрибати і швидко "пружинити".

До речі, вчені винайшли "другу шкіру", повертає красу і молодість.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся