Вчений довів, що Бог існує

Вчений довів, що Бог існує
Фото: Бог є любов (unsplash.com/Chelsea Bock)

Атеїстична теорія не може пояснити появу першої системи репродукування

Британський вчений Грешем-коледж Мартін Джон Ріс заявив, що останні наукові відкриття підштовхнули його до роздумів про те, що від атеїстичного світогляду необхідно відмовитися. Про це повідомляє видання Invaders.

Мартін Ріс прийшов до висновку, що Бог дійсно існує. За його словами, тільки таким чином можна пояснити появу першої системи репродукування.

Учений повідомляє про те, що наука, досі так і не змогла розгадати особливості ДНК-молекули. Цей складний механізм зберігає в собі настільки великий об'єм інформації, що просто не міг виникнути з нізвідки.

Таку саму думку має директор Міжнародного інституту прикладної та теоретичної фізики Анатолій Акімов. Російський вчений стверджує, що Бог існує і люди можуть бачити його чудеса. Він розповідає про те, що багато вчених-фізиків вірять і вірили в Бога, а до відкриттів Ісаака Ньютона наука і релігія об'єдналися в один комплекс.

Нагадаємо, вчені розповіли про зв'язок між генами і улюбленою їжею.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся