Українці створили "розумне" яйце, яке підтримує розмову на кухні

Фото: Яйце зі штучним інтелектом (helloegg.net)
Фото: Яйце зі штучним інтелектом (helloegg.net)

Покликання гаджета - допомогти людям готувати здорову їжу, економити на ресторанах, допомагати вирішувати побутові проблеми і просто розважати

Українські розробники з компанії RND64 створили цікавий гаджет для розумної кухні - HelloEgg. Це кухонний асистент на голосовому управлінні, який може надавати швидку кулінарну допомогу в режимі реального часу. Про це пише онлайн-журнал AIN.UA.

Пристрій виконано у вигляді яйця з дисплеєм на верхній частині, на який транслюються покрокові відеоінструкції з приготування різних страв. А ще він уміє підтримувати бесіду завдяки вбудованому штучного інтелекту і чарівно блимає електронним оком.

Управляти пристроєм можна за допомогою голосових команд. Крім того, з ним можна просто поговорити про життя. Спілкується HelloEgg досить емоційно, кліпаючи при цьому.

При бажанні HelloEgg може транслювати музику з Spotify і інших музичних сервісів.

"Ми провели дослідження і з'ясували, що 400 годин в рік людина проводить на кухні, а це три роки життя. Ми зрозуміли, що сучасний кулінарний асистент не повинен обмежуватися тільки голосовими інструкціями та музичним стрімінгом - в ньому також має бути відео і людська допомога в реальному часі, а також багато іншого", - розповів СЕО компанії, яка створює продукт, Дмитро Шемет.

RND64 позиціонує себе як компанія з українським корінням, зареєстрована вона у Вілмінгтоні, штат Делавер, але центр розробки знаходиться в Києві.

Поки можна оформити тільки попереднє замовлення на гаджет, а перші поставки планують почати в лютому 2017 року. Про ціну на гаджет поки не говорять, обіцяють лише, що він буде дешевше, ніж найближчий аналог - Amazon Echo.

До речі, українці створили GPS-маяк, який допоможе знайти викрадені авто.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся