ru ua

Загадкова планета Нібіру: астрономи зафіксували новий сигнал

Загадкова планета Нібіру: астрономи зафіксували новий сигнал Колаж РБК-Україна

Конспірологи назвали нову дату кінця світу

Відео: YouTube/Mysterious Blue Space Entity

Вчені всього світу обговорюють відео, яке було знято з борту Міжнародної космічної станції. На кадрах були зафіксовані дивні сигнали, які виходили від об'єктів, які рухалися. Астрономи визнали, що дані сигнали виглядають підозріло, особливо на тлі повідомлень про те, що 1 лютого повинен наступити кінець світу.

Конспірологи стверджують, що вчені насправді знають набагато більше, але при цьому приховують інформацію, в тому числі і про загадкову планету Нібіру.

Так, нещодавно з'явилися дані від фахівців, що насправді ця Зірка смерті існує, тільки вона являє собою не планету, а масивне кільце зі сміття або з частинок Сонячної системи – каміння і льоду.

Експерти навіть створили математичну модель, яка демонструє нову інформацію про Нібіру. Вони відзначають, що в космосі існують орбіти, через які створюється сміття. Саме це могло б стати причиною виникнення планети-вбивці.

Однак учені вважають, що якби Нібіру існувала б, то вже давно проявила б себе.

Конспірологи ж волають до стародавніх календарів майя, який, як відомо, закінчився у 2012 році. Але експерти в галузі релігії та історії зробили перерахунок і прийшли до висновку, що майя могли допустити помилку. За їх даними, кінець світу має настати 29 грудня 2019 року, і фахівці припускають, що саме в цей день Нібіру покаже себе у всій красі.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що вчені зробили попередження про кінець світу.

А також розповідали про те, що вчені виявили нову планету, яка може бути потенційно небезпечна для Землі.