ru ua

Тимошенко: хотілося б, щоб політичний "день бабака" закінчився

Тимошенко: хотілося б, щоб політичний "день бабака" закінчився Фото: Юлія Тимошенко (РБК-Україна)

Лідер "Батьківщини" запевнила українців, що весна переможе

Кандидат у президенти України, лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко привітала українців з Днем бабака і висловила надію, що ця весна стане допоможе вирватися Україні з кола повторень в політиці. Про це вона написала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Вона нагадала, що 2 лютого в США святкують День бабака і витягують з нір тварин – провісників весни.

"Сьогодні у США - День бабака ... В цей день нещасну, заспану тварину дістають з нори і змушують віщувати весну ... Якщо бабак побачить свою тінь - значить, весна буде рання ... Така собі традиція, якщо відверто, не дуже гуманна ...Мені ж, в контексті президентських виборів, згадується чудовий фільм Гарольд Раміс з Біллом Мюрреєм у головній ролі - "День бабака" ... Там метеоролог-журналіст Філ Коннорс постійно прокидається в одному і тому ж містечку, в одному і тому ж готелі, в один і той же день. І наступного ранку все починається заново. І він ніяк не може вибратися з цього прокляття", - написала Юлія Тимошенко.

Вона висловила надію на те, що українці навесні зроблять правильний вибір на майбутніх президентських виборах і Україна буде процвітати.

"Хотілося б, щоб в Україні постійний політичний "день бабака" нарешті закінчився. Тому що кожен раз люди на президентських виборах вибирають чергового "обнадійливого бабака", який, крім власної тіні, нічого не бачить і якого нічого, крім власної нори, не цікавить ...Хочеться вже вирватися з цього зачарованого кола. Всім хочеться жити в нормальній, цивілізованій, щасливій країні. А весна таки переможе неодмінно! Доброго дня всім!" - резюмувала лідер "Батьківщини".

Тимошенко: хотілося б, щоб політичний "день бабака" закінчився

Скріншот поста (facebook.com/YuliaTymoshenko)

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Юлія Тимошенко прокоментувала звільнення Аласанії.

А також розповідали про те, що таке День бабака, коли його відзначають і які звичаї є у цей день.