ua en ru

Дядько Хабіба Нурмагомедова розповів, як його племінник ставиться до українців

Дядько Хабіба Нурмагомедова розповів, як його племінник ставиться до українців Фото: скріншот з відео (Youtube-канал/Bones MMA)

Російському бійцеві подобається Полтава

Боєць змішаних бойових мистецтв, який виступає під егідою UFC, який нещодавно став переможцем в битві з Конором МакГрегором, Хабіб Нурмагомедов хоче відкрити спортивний комплекс у Полтаві. Про це повідомив дядько Нурмагомедова, повідомляє sport-express.ru.

Алекс Нурмагомедов, який проживає в Полтаві дядько чемпіона UFC Хабіба Нурмагомедова, розкрив таємниці свого племінника, а також зазначив, що той дуже любить українців.

"Ми прикладали максимум зусиль, щоб Хабіб отримав громадянство на Україні. Ми цінуємо, любимо і поважаємо Україну і її народ. Я скажу, що краще народу немає. Кажуть, що батьківщина там, де ти народився. Але я вважаю, що батьківщина там, де тобі добре. Ми планували, щоб Хабіб виступав за Україну, але не змогли цього зробити", - говорить Алекс Нурмагомедов.

Проте на цьому зупинятися, як зазначає родич, боєць не збирається. Хабіб планує відкрити спортивний комплекс і тренувати, як тільки закінчить зі спортом.

Алекс стверджує: "Саме в Полтаві хоче імені Нурмагомедова. Це його мета. Він хоче відкрити його за власні гроші, скільки б на це не пішло. У Полтаві і Махачкалі хоче відкрити спортивний клуб Eagles MMA".

Також, за словами дядька Хабіба, племінник говорив, що дуже вдячний українському народу за те, що його тут підтримували, коли було важко. Він тут жив, завжди виступав і говорив, що Полтава йому дуже подобається. Проте як все складеться в майбутньому - поки невідомо.

Нагадаємо, що церемонія зважування перед боєм МакГрегора і Хабіба обернулася бійкою.

Ми писали про те, що Уайт прокоментував скандальний напад Хабіба.

А також про те, що український чемпіон по боксу Василь Ломаченко прокоментував свій можливий поєдинок з бійцем ММА Конором Макгрегором. Про це українець розповів на прес-конференції.

Відео: (video.rbc.ua)