ua en ru

Екс-нардеп епічно осоромився на КремльТВ через Харків і Суми (відео)

Екс-нардеп епічно осоромився на КремльТВ через Харків і Суми (відео) Колаж РБК-Україна

Колишній депутат назвав одного з гетьманів винним в розвалі

Відео: YouTube/Вечір з Володимиром Соловйовим

Колишній український депутат Василь Волга розповів в ефірі російської передачі "Недільний вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1" про те, що Харків і Суми заснували втікачі-козаки. Відповідне відео з'явилося на YouTube.

Скандальний екс-нардеп, який раніше висловлював підтримку країні-агресору, раптово показав повністю відсутні базові знання з історії та заявив, що Україна майже 300 років віддалялася від Росії і винен у цьому гетьман Виговський, котрий взяв курс на Польщу.

"На протязі трьох століть головне питання, що вирішувалося в Україні, це був "з Москвою чи проти Москви". Як тільки завалилася справа Богдана Хмельницького, після возз'єднання Росії з Україною після Переяславської ради, Виговський з'являється або як там його звали, гетьман, який відвертає Україну від Росії і рухає її в бік Польщі! Чим закінчується?" – заявив Василь Волга.

Крім того, він розповів, що Харків і Суми заснували втікачі козаки, які масово тікали з Правобережної України в Московію.

"Тільки протягом перших десяти років це закінчується страшним словом руїна! Що сталося? Практично те, що відбувається зараз! Тоді почали з Правобережної України козаки масово тікати в Лівобережну Україну, на територію Московії і на територію Росії стали бігти, засновуючи Харків, Суми, засновуючи всі ці міста", - резюмував екс-нардеп.

У коментарях користувачі висміяли невігластво Василя Волги і написали, що він несе марення.

Екс-нардеп епічно осоромився на КремльТВ через Харків і Суми (відео)Екс-нардеп епічно осоромився на КремльТВ через Харків і Суми (відео)Екс-нардеп епічно осоромився на КремльТВ через Харків і Суми (відео)

Скриншоти

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що німецький журналіст викрив шоу Скабеевой.

А також розповідали про те, що Скабееву трохи шляк не вистачило в прямому ефірі.