ru ua

"Це діагноз вже": миколаївський губернатор нахамив журналістці через її питання

"Це діагноз вже": миколаївський губернатор нахамив журналістці через її питання Колаж (РБК-Україна)

Під час прес-конференції журналістка задала питання з приводу відмови в організації трансляції заходу

Український депутат і голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко під час прес-конференції "Маю силу відовідати" грубо відповів журналістці Катерині Середі, яка працює в НикВести, через те, що вона задала йому питання. Про це повідомляється на сайті самого видання.

У ході заходу Катерина вирішила уточнити у губернатора, чому виданню було відмовлено в організації трансляції прес-конференції. Вона підкреслила, що з подібним проханням НикВести зверталося кілька разів до облдержадміністрації, але кожен раз вони чули відмову.

"Справді, дуже хороший формат. Спасибі вам за це. Але, справа в тому, що від редакції НикВести ми зверталися до облдержадміністрації проханням дозволити нам організувати його трансляцію, щоб дійсно було відкрито, ніхто нічого не додумував. Але нам відмовили. Чому?" – запитала журналістка.

Відео: youtube.com/НикВести HD

На це Савченко у відповідь сказав: "Це діагноз вже. Катя, я сприймаю, що це діагноз. У тебе зациклилося. Тільки одне питання. І тобі знову написали сказати це питання, і ти знову мені говориш. Послухай, я ж сказав. Ми всіх дякуємо. Перешкод з трансляцією більше не буде. Спасибі всім".

Депутат також публічно запитав у свого прес-секретаря Андрія Сенченка, чи надходив лист від видання НикВести, на що йому відповіли, що воно приходило, але офіційно їм не відмовляли.

Також губернатор підкреслив, що подібний інцидент більше не повториться. "Зараз я вам скажу, що такого більше не буде. Я не знаю, чому так сталося. Якщо це Андрій, то я не знаю. Андрій там щось "намістифікував"... Ти хочеш зачепитися за приниження, але я скажу — немає такого. Взагалі немає. Не потрібно містифікувати і накручувати ситуацію там, де її немає. Завжди є люди. Я ж всім запрошення надіслав, але не всі прийшли. Що мені, образитися тепер? Сказати: "А чому не прийшли твої друзі?" - сказав Савченко.

Нагадаємо, депутати від "Оппоблока" вийшли із зали під час виступу президента України.

Раніше ми також писали, що нардепи розповіли як "спокушають" дівчат.

Також повідомлялося, що в СБУ пояснили, що за дивні озброєні люди перебувають біля "Буковелю".

Рекомендуємо до перегляду:

Відео: Найбагатші нардепи України