"Це блюзнірство і мародерство": мати Скрябіна благає про допомогу в соцмережі

Неділя 23 вересня 2018 17:00
"Це блюзнірство і мародерство": мати Скрябіна благає про допомогу в соцмережі
Фото: Андрiй Кузьменко (facebook.com/kuzma.skryabin)

Ольга Кузьменко опублікувала свої контакти для того, щоб отримувати будь-яку можливу допомогу

Мати загиблого знаменитого українського музиканта Кузьми Скрябіна – Ольга Кузьменко звернулася на своїй сторінці в соцмережі Facebook з проханням про допомогу. У публікації жінка звернулася до людей з благанням про те, щоб виявити і знешкодити "мародерів-господарів" похоронних фірм, що використовують портрет артиста в рекламних цілях.

В повідомленні Ольга Кузьменко написала: "Роблять лже могили на своїх показових майданчиках з повністю Андрiйковими даними. Таких прикладів чимало нам повідомили. Ми самі їх не можемо вирахувати. Прошу вас, добрі люди, допомоги!!".

Також в публікацію жінка додала контакти, для отримання допомоги.

"Я думаю, що всі люди України підтримають мене — це блюзнірство і мародерство, яке не має аналогів ніде у світі! Наживатися таким чином на зображенні людини, який не жалів свого життя за Україну!", - додала Ольга.

"Це блюзнірство і мародерство": мати Скрябіна благає про допомогу в соцмережі

Скріншот: публікація Ольги Кузьменко з проханням про допомогу (facebook.com/Ольга Кузьменко)

Користувачі не змусили себе довго чекати і блискавично відреагували на прохання. Багато зробили репости, а одна жінка в коментарях навіть вказала конкретний приклад: похоронний будинок з Одеси, який, як вона стверджує, використовував у своєму приміщенні портрет Кузьми. Начебто працівники заявили, що їх компанія брала участь в організації похорону Андрія Кузьменка.

"Це блюзнірство і мародерство": мати Скрябіна благає про допомогу в соцмережі

Скріншот коментарів до публікації аккаунта (facebook.com/Ольга Кузьменко)

До речі, Наталя Могилевська поділилася спогадами про легендарного артиста Андрія Кузьменко.

Також ми писали про те, як у Львові пройшов концерт до 50-річчя Кузьми Скрябіна. А Джамала відвідала цей захід разом з маленьким сином.

.Рекомендуємо переглянути:

Відео: 17 серпня Андрію Скрябіну виповнилося б 50 років

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся