"Щиро сподіваюся на співпрацю": Юлія Тимошенко привітала юристів з професійним святом

"Щиро сподіваюся на співпрацю": Юлія Тимошенко привітала юристів з професійним святом
Юлія Тимошенко (фото: facebook.com/YuliaTymoshenko)

Юлія Тимошенко підкреслила, що юристи — це еліта, яка встановлює принципи життя у всій країні

8 жовтня в Україні прийнято відзначати день юриста. В цей день свої вітання залишають ряд політиків. Юлія Тимошенко також приєдналася до "флешмобу". Відповідне привітання з'явилося на facebook-сторінці українського політика.

Тимошенко зазначила, що саме від юристів більшою мірою "залежить побудова правової держави в Україні".

"Права і закон, юриспруденція, захист прав і свобод людини – це станова система, без якої формування цивілізованого громадянського суспільства просто неможливе.

Справедливість — це головна вимога і головний запит людей у всіх можливих соціологічних опитуваннях. І якщо для звичайної людини ця справедливість — до певної міри абстрактне і емоційне переживання, для вас це конкретний напрям роботи. Роботи над такою державою і таким суспільством, де справедливість треба мати як базову, "вроджену", органічну цінність, а не боротися за неї зранку до вечора", — пише Тимошенко.

За словами політика, юристи — еліта, яка має чіткі й конкретні зобов'язання: встановлення чесних правил і принципів життя в країні.

"Кожна людина так чи інакше кожного дня залежить від ваших рішень. Це велика відповідальність. Та і сама держава, що сьогодні переживає достатньо складні часи, великою мірою залежить від вашої щоденної роботи. Я вітаю вас з святом, дякую вам за вашу роботу, щиро сподіваюся на співробітництво та партнерство в інтересах України!" — підсумувала Тимошенко.

Також по темі: "Повернення поваги і престижу до вчительської професії": Юлія Тимошенко привітала вчителів і показала шкільні фото.

"Щиро сподіваюся на співпрацю": Юлія Тимошенко привітала юристів з професійним святом

Юлія Тимошенко привітала юристів з професійним святом (скріншот поста facebook.com/YuliaTymoshenko)

Нагадаємо, раніше Тимошенко сказала, що першою умовою для розвитку бізнесу є кредити за прийнятними ставками.

Як депутати "валяють дурня" у Раді (відео: РБК-Україна)

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся