ua en ru

Любить Україну: Нік Вуйчич відповів недоброзичливцям

Любить Україну: Нік Вуйчич відповів недоброзичливцям Нік Вуйчич (фото: instagram.com/nickvujicic)

Нік Вуйчич не був в Росії вже більше року

Нік Вуйчич спростував чутки про те, що він є прихильником президента Росії Володимира Путіна, поширені в мережі українським блогером Олегом Карпюком.

Як розповіли в компанії Key Strategy (офіційного представника Ніка Вуйчича), проповідник, мотиваційний спікер, письменник, люблячий чоловік і батько чотирьох дітей їздив у Росію, як і в інші країни, але в останній рік він там не був.

"Він подорожує по світу, надихаючи своїм прикладом, а також вчить, як мати віру і надію, він відвідав понад 70 країн за 15 років", - відзначили в компанії.

Любить Україну: Нік Вуйчич відповів недоброзичливцям

Нік Вуйчич (фото: instagram.com/nickvujicic)

В команді мотиваційного спікера підкреслили, що у Ніка особлива любов до українського народу і він пообіцяв протягом наступних трьох років приїжджати не тільки Київ, але і в інші регіони нашої країни (наприклад, вже восени цього року він відвідає столицю, а в 2020-му приїде на три дні з усією родиною до Одеси).

"Блогер Карпюк перекрутив і спотворив інформацію, а також взяв пост з соцмереж за 2018 рік, вирвав з контексту слова і дав брехливі факти. Мабуть, Карпюку не потрібна була правда, так як він не попросив коментар у його представників або самого Ніка. Нік Вуйчич любить Україну і його мета насамперед - надихнути, навчити не здаватися, йти вперед, вставати, коли впав, і розповісти більше про свою віру і духовну боротьбу", - підсумували в Key Strategy.

Раніше ми писали про те, що легендарний Нік Вуйчич зізнався у любові Україні.