ua en ru

Все почалося зі збільшення грудей: чому захворіла Юлія Началова

Все почалося зі збільшення грудей: чому захворіла Юлія Началова Юлія Началова в комі - названа причина хвороби співачки (фото: facebook.com/nachalovajulia)

Юлія Началова перенесла операцію в 2007 році

Юлія Началова, яка нині перебуває у лікарні у важкому стані, захворіла ще в 2007 році, коли їй провели невдалу операцію по збільшенню грудей, повідомляють росЗМІ.

Після першої операції виявилося, що груди четвертого розміру викликають у співачки дискомфорт і вона зважилася на повторне хірургічне втручання, яке ледь не коштувало їй життя. Лікарі з клініки в Лос-Анжелесі занесли їй інфекцію, тоді співачку екстрено госпіталізували прямо з аеропорту. Сама дівчина говорила, що лікарі буквально "витягли її з того світу".

Тоді проблеми зі здоров'ям дали ускладнення на нирки, через що організм співачки став погано виводити сечову кислоту, що призвело до розвитку подагри. Співачка останнім часом з'являлася на публіці в рукавичках, щоб приховати шишки на руках.

А в березні 2019 року Началова натерла ногу під час зйомок програми "Один в один" на росТБ. Натертість перетворилася на рану і співачку госпіталізували. Лікарі розглядали питання про ампутацію, але стан Юлії різко погіршився, тоді її ввели в медикаментозну кому.

У співачки діабетичний криз, червоний вовчак та двостороння пневмонія, вона знаходиться на штучній вентиляції легенів. У четвер ввечері ЗМІ повідомили, що у Началової почався набряк мозку. Однак рідні заперечують цю інформацію.

Все почалося зі збільшення грудей: чому захворіла Юлія Началова

Юлія Началова в комі - названа причина хвороби співачки (фото: facebook.com/nachalovajulia)

38-річна Юлія Началова - співачка і телеведуча, яка виросла в сім'ї професійних музикантів, з п'ятирічного віку виступає на сцені. У 1991-1992 роках брала участь у пісенному конкурсі "Ранкова зірка". У 1997 році на всю країну прогримів її хіт "Герой не мого роману". Останній альбом співачки вийшов в 2013 році.

У виконавиці підростає 12-річна дочка Віра від другого шлюбу з футболістом Євгеном Алдоніним (були в шлюбі з 2006 по 2011 рік).

Раніше ми повідомляли, що Олександр Пєсков серйозно хворий, у нього діагностували рак підшлункової залози. Російського пародиста довгий час лікували від іншої хвороби, лікарі визначили рак вже в останній момент.