ru ua

Черговий плювок: Лобода і Дорн "відзначилися" на святі російського олігарха

Черговий плювок: Лобода і Дорн "відзначилися" на святі російського олігарха Дорн і Лобода виступили в Росії на святі в олігарха (Колаж РБК-Україна)

Українські зірки підкорили черговий ювілей російських олігархів

Іван Дорн і Світлана Лобода виступили в Росії на святі у дружини сенатора Тульської області Дмитра Савельєва. Захід за участю українських артистів відбувся в елітному підмосковному селищі Барвиха в ніч на 10 лютого. Грандіозна вечірка в честь ювілею Ольги Савельєвої здивувала розмахом користувачів мережі. Відео з заходу опубліковано в Instagram.

Вечірку для Ольги Савельєвої організувало одне з модних олігархічних event-агенцій Москви в банкетному холі Barvikha luxury village. Свято назвали "Колір настрою червоний"— сама іменинниця продемонструвала за вечір п'ять суконь червоного забарвлення.

Дорн і Лобода виступили в Росії на святі в олігарха (відео: instagram.com/super.ru)

Сцена була оздоблена величезним екраном, на якому показували масштабні відеоінсталяції з дружиною сенатора. Сама Ольга з'явилася на публіці з вогняного колеса. Пригощаннями на торжестві особисто завідував Аркадій Новіков, вів свято актор В'ячеслав Манучаров, а бенкетний хол по всьому периметру перебував під пильною охороною.

На ювілеї Ольги Савельєвої для гостей іменинниці співали популярні артисти, серед яких були і українські виконавці — Іван Дорн, Світлана Лобода. Відзначається, що розмаху святкування зовсім не приховували. Гості ювілярки викладали у соцмережі фото і відео, не боячись бути поміченими російськими платниками податків. До речі, багато росіян висловили під відео своє невдоволення тим, як держава розпоряджається податками.

"Поки лохи крадуть наречених, нормальні пацани пиляють бюджет... Чисто бананова республіка... Грошей немає, але ми в Барвисі...", "На гроші народу", "Якщо провести обшук у них вдома, скільки мільярдів можна знайти??", "Бенкет злодіїв! Чиновники обікрали всю країну і їм все можна! А закони для простих смертних", "Бенкет під час чуми", "Так, просто черговий плювок", - пишуть в мережі.

Черговий плювок: Лобода і Дорн "відзначилися" на святі російського олігарха

Черговий плювок: Лобода і Дорн "відзначилися" на святі російського олігарха

Черговий плювок: Лобода і Дорн "відзначилися" на святі російського олігарха

Скріншоти коментарів поста облікового запису instagram.com/super.uk

Нагадаємо, що Лободу запідозрили в тому, що вона зменшила груди.

Раніше Лобода показала унікальні кадри підготовки до грандіозного шоу в Москві.

До речі, Іван Дорн влаштував істерику в літаку.

Відео: video.rbc.ua