ua en ru

Напівгола Ані Лорак вляпалася в релігійний скандал

Напівгола Ані Лорак вляпалася в релігійний скандал Колаж РБК-Україна

Артистка порушила традиції цілого регіону

Співачка Ані Лорак, яка жорстко осоромилася на концерті в Росії, потрапила в релігійний скандал після свого виступу у Владикавказі. У коментарях під відео на сторінці співачки в Instagram з незвичайним шоу у ванні, шанувальники вибухнули гнівними коментарями.

Ані Лорак розкритикували і за номер, який вона показала на сцені і порівняли його з номерами інших відомих співачок. Деякі коментатори прямо звинуватили артистку в плагіаті.

Напівгола Ані Лорак вляпалася в релігійний скандалНапівгола Ані Лорак вляпалася в релігійний скандалНапівгола Ані Лорак вляпалася в релігійний скандал

Скріншот коментарів (instagram.com/anilorak)

Також її знову запідозрили у вагітності і відзначили, що останнім часом Лорак сильно поправилася.

Напівгола Ані Лорак вляпалася в релігійний скандал

Скріншот коментарів (instagram.com/anilorak)

Але самий сильний гнів у шанувальників викликало те, що Ані Лорак виступила у Владикавказі, де проживає багато мусульман, в напівголому вигляді.

"Вітаємо! Я не знаю, хто ці кончені організатори, але вас повинні були попередити, що в Осетії такі наряди не вітаються. Та й напівголою виступають в інших місцях, ніяк не на сцені. Лучано Паваротті ж не виходив до своїх слухачів в трусах", - написав користувач Фауст.

"Кароліна, вибачте мене звичайно, що так кажу, але навіщо треба було в купальнику виступати? Ну це ж мусульманські території, ви ж знаєте, що там категорично заборонено бути в такому вигляді! Вас туди не пустять!" - написала ще одна фанатка.

Напівгола Ані Лорак вляпалася в релігійний скандалНапівгола Ані Лорак вляпалася в релігійний скандал

Скріншот коментарів (instagram.com/anilorak)

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Ані Лорак порівняли з каченям Скруджем МакДаком і порадили не спотворювати своє обличчя.

А також розповідали про те, що Лорак опублікувала невдале фото і нарвалася на шквал критики від шанувальників.