ua en ru

Не зрозуміла, що відбувається: MARUV розбили ніс у клубі

Не зрозуміла, що відбувається: MARUV розбили ніс у клубі MARUV (фото: vk.com/korsoonstar)

MARUV отримала склянкою по носі у нічному клубі

MARUV розбили ніс у нічному клубі. Це сталося кілька років тому у одному із розважальних закладів Харкова, де навчалася майбутня співачка і переможниця Нацвідбору на Євробачення 2019. Про це сама артистка розповіла у інтерв'ю виданню "Йод.Медia".

Згадуючи свою бурхливу молодість, MARUV зізналася, що у неї час від часу були проблеми з поліцією й законом. Зокрема, за бійку з шарлатанкою.

"Це було в клубі. Я сиділа, дівчинка залишила біля мене сумку і пішла. А потім прийшла й каже: де моя сумка? І прийшла з якимсь чуваком", - каже Анна Корсун (справжнє ім'я співачки).

Не зрозуміла, що відбувається: MARUV розбили ніс у клубі

MARUV у роки навчання в університеті (фото: vk.com/korsoonstar)

Про те, що це був "розвод", артистка зрозуміла лише з часом. А тоді 17-річна студентка "не зрозуміла, що відбувається".

"Я тільки приїхала з Павлограда, у нас там узагалі клубів не було. І вона мені склянкою розбила ніс. Я викликала поліцію, але вони так і не знайшли її..." - зауважила MARUV.

Нагадаємо, нещодавно MARUV поділилася з шанувальниками дуже гарячими кадрами. Артистка знялася в гарячій фотосесії для турецького видання популярного глянцевого журналу Hello.

Раніше ми писали про те, що MARUV, яка відмовилася представляти Україну на пісенному конкурсі в Тель-Авіві, поділилася своїми правилами успіху.