"Розвели, як л*хів": Ніцой жорстко пройшлася по "Кварталу 95" за російську мову

П'ятниця 28 вересня 2018 10:13
"Розвели, як л*хів": Ніцой жорстко пройшлася по "Кварталу 95" за російську мову
Фото: Лариса Ніцой (facebook.com/larysa.nitsoi)

Письменниця заявила, що артисти виступили проти українського народу

Скандальна українська письменниця Лариса Ніцой жорстко висловилася на адресу учасників "Кварталу 95" через російську мову та позицію по відношенню до української. Шоумени зняли тизер до серіалу "Слуга народу", в якому назвали мовне питання "вічним двигуном народної гризні". За її словами, артисти зробили велику помилку, і їм дуже довго доведеться вибачатися перед українцями. Таку думку вона висловила на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"95-й квартал, вас розвели як лохів. Використовували, як презервативи", - зазначила Ніцой.

"Досі 95 Квартал намагався балансувати між українською і російською публікою. Треба, щоб квиточки різні глядачі купували, тому московський гумор присмачували слізливою пісенькою про Україну і думали, що це і є український патріотизм. Довгий час так і канало", - вважає письменниця.

"Перший ляп стався з Кошовим, який заявив, що українську знає, але принципово розмовляти не буде. Краще б мовчав. Краще б сказав, що ще не вивчив українську. Йому українці поблажливо б це пробачили. Але заявити про свою зневагу..." – зазначила Ніцой.

"Другий ляп - 95 Квартал знімає свіженький ролик і влаштовує мовний срач. Ціле кіно знімає. І начебто все в ньому правильно сказано: олігархи ділять країну, ділять народ, ділять мову, щоб нас, українців, розсварити. Однак нестиковочка вийшла. Ролик з такими правильними словами насправді про що? Про те, щоб Україна і українці і надалі не говорили українською мовою", - вважає письменниця.

Вона зазначила, що шоумени заявляють, що не мова важлива, а економіка.

"Тобто, ролик, а то і все кіно проти української мови. А значить, проти українського народу", - підкреслила Ніцой.

"Якщо б 95 квартал хоч трохи розмовляв українською, то час від часу потрапляв би в українське інформаційне поле, і це знав би, що для українців питання мови - це питання їх життя. Виступаючи проти мови, 95 квартал виступив проти українського життя. Немає мови - немає нації. 95-й квартал виступив своїм роликом проти української нації", - заявила вона.

"Розмовляючи виключно на московській мові, 95-кварталівці, перебуваючи в московському, а не українському інформаційному полі, відстали від життя. Відстали від тренду. Відстали від моди. Перебуваючи у своєму паралельному московському світі, до них ще не дійшло - українське життя семимильними кроками йде в бік української України", - висловилася письменниця.

"Чпокнули вас, хлопці. Вашими руками зняли ролик проти українців, використовували вас проти українців, а ви й не зрозуміли. Як телята. Чи ви все розумієте?" – запитала вона.

"То ви хочете сказати, що ви злі, агресивні українофоби? Ой, Ой, ой, тільки не треба в своє виправдання на новому концертику слізливої пісеньки про Україну. Вже не діє. Що, опудалом мене покажете, як все українське? Чекаю не дочекаюся", - додала вона.

Ніцой вирішила дати учасникам "Кварталу 95" слушну пораду.

"Моя вам порада. Підіть в душик, відмийтеся добре, і сідайте вчити мову. Українці - добрі, пробачать. Не за горами час, коли Україна буде українською. Вона вже нею стає повним ходом. Але, щоб це знати, треба вилазити хоч іноді з московської консервної банки", - підкреслила Ніцой.

Вона також запитала українців: якби Квартал жив у Німеччині або Франції і був німецьким або французьким кварталом, то якою б мовою він виступав по телевізору в цих країнах?

"А тепер уявіть собі, щоб вони в Німеччині запустили відео проти німецької мови і сказали німцям, що німецька мова розколює країну, і взагалі, німецька мова не важлива, а важлива економіка. Уявляєте, щоб вони це саме зробили на французькому телебаченні і запустили ролик про те, що французька мова розколює країну і французька мова не важлива, а важлива економіка. Ви це уявляєте, українці? Довго Кварталу доведеться вибачатися", - написала Ніцой.

"Розвели, як л*хів": Ніцой жорстко пройшлася по "Кварталу 95" за російську мову

"Розвели, як л*хів": Ніцой жорстко пройшлася по "Кварталу 95" за російську мову

Скріншот поста (facebook.com/larysa.nitsoi)

Раніше повідомлялося, що Ніцой пропонує звільняти всіх проросійських вчителів.

Нагадаємо, Ніцой прокоментувала заяву Кошового на підтримку російської мови.

До речі, Ніцой поскандалила з водієм із-за російської музики.

Топ-6 гучних корупційних скандалів незалежної України (відео: STYLER.rbc.ua)

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся