ua en ru

Приховувала від усіх: 47-річна зірка серіалів і фільмів раптово стала мамою

Приховувала від усіх: 47-річна зірка серіалів і фільмів раптово стала мамою Колаж РБК-Україна

Шанувальники запідозрили актрису у використанні сурогатного материнства

Анастасія Заворотнюк, зірка серіалу "Моя прекрасна няня" раптово зізналася, що чотири місяці стала мамою втретє. Вона народила дочку в жовтні 2018 року, яку назвала Милою.

47-річна Анастасія Заворотнюк зізналася, що приховувала свою вагітність від громадськості. Про те, що вона в положенні і очікує дитину, знав тільки її чоловік Петро Чернишов та діти від попереднього шлюбу – Анна і Майк. При цьому навіть своїм дорослим дітям вона повідомила про поповнення тільки на п'ятому місяці вагітності.

Син Майк, якому у цьому році виповниться 19 років, допомагав мамі під час вагітності і разом з вітчимом поїхав в пологовий будинок, коли настав строк пологів. А от старша дочка Заворотнюк Анна, новонароджену сестру побачила лише через три місяці, коли повернулася додому з Нью-Йорка.

Приховувала від усіх: 47-річна зірка серіалів і фільмів раптово стала мамою

Анастасія Заворотнюк (instagram.com/a_zavorotnyuk)

На даний момент невідомо, чи вдавалася Заворотнюк до сурогатного материнства. Також відомо, що актриса неодноразово висловлювала бажання взяти дитину з дитячого будинку. Однак на тих рідкісних фотографіях, які з'являлися в акаунтах актриси в 2018 році, немає жодного натяку на те, що вона знаходиться в положенні. Шанувальники натякнули, що Заворотнюк могла виконати своє заповітне бажання не самостійно.

Приховувала від усіх: 47-річна зірка серіалів і фільмів раптово стала мамою

Анастасія Заворотнюк у серпні 2018 року instagram.com/a_zavorotnyuk)

Наголошується, що в 2018 році Анастасія Заворотнюк рідко з'являлася на публіці і майже не знімалася в кіно. У листопаді 2018 року її бачили на ковзанці на Червоній площі, але ймовірно – на публіці актриса з'явилася вже після народження дочки.

З чоловіком Петром Чернишовим вона познайомилася під час проекту "Танці на льоду" і саме через фігуриста Заворотнюк розлучилася з актором Сергієм Жигуновим. Пара швидко одружилася і в пресі це називали піар-ходом, але нещодавно вони вже відсвяткували 10-річчя спільного життя.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Москві пограбували шикарний маєток "прекрасної няні".

А також розповідали про те, що від вагітної Меган Маркл збігають всі підлеглі.