Поспішав жити: відомий астролог розповів про загибель Кузьми "Скрябіна"

Субота 02 лютого 2019 11:22
Поспішав жити: відомий астролог розповів про загибель Кузьми "Скрябіна"
Фото: Андрій Кузьменко "Скрябін" (facebook.com kuzma.skryabin)

2 лютого 2019 року виповнилося чотири роки з дня загибелі відомого музиканта

Астролог Влад Росс розповів про гороскоп, який він робив індивідуально для музиканта Андрія Кузьменка, лідера групи "Скрябін", який загинув чотири роки тому в автокатастрофі. Про цей гороскоп Росс розповів у своєму коментарі для видання "Главред".

Астролог повідомив, що він складав для Кузьми гороскоп, заснований на його даті народження і зазначив, що в його прогнозах було зазначено, що музиканту загрожують неприємності саме від водіння автомобіля.

"У свій час я консультував Кузьму. З його слів я знаю, що народився він в 18:45 17 серпня 1968 року. І як раз в день його народження, в 18:45 сходив цікавий символ – "Людина на неприборканому коні". Також в цей час в Будинку смерті сходив символ "Сарна, що Біжить" (або "Людина на верблюді"). Все спочатку вказувало на те, що Кузьмі в його житті треба було побоюватися водіння автомобіля, швидкої їзди, тому що він може загинути в дорозі", - розповів Росс.

Від зазначив, що в гороскопі Кузьми проглядалися провісники передчасної смерті, так як в одній точці зійшлися майже всі планети.

"Тобто в гороскопі Кузьми Будинок катастроф був просто перевантажений! Кузьма поспішав жити. Підсвідомо він передчував і розумів, що не буде жити довго, бо поспішав жити і робити все швидше, швидше, швидше", - пояснив астролог і додав, що доля музиканта була вирішена заздалегідь і його загибель – трагічний збіг обставин.

"Так судилося. Вузол місячної орбіти в транзиті на висхідний вузол місячної орбіти, а вузли – це карма, і там у його гороскопі був розташований Уран. А Уран завжди означає несподіванки і неконтрольовані ситуації. Так що загибель Кузьми – це не замовне вбивство. Це трагічний збіг обставин, який став фатальним для Андрія", - пояснив Росс.

Він назвав ще кілька факторів, які вказували на фатальність трагедії. Зокрема, він нагадав, що Кузьма незадовго до загибелі зняв кліп "Руїна", в сюжеті якого був молоковоз.

Також він назвав саму дату загибелі, 2.02.2015 року – негативної датою, так як в астрології двійки вважаються небезпечними цифрами в датах.

Крім того, астролог розповів, що він передбачав музиканту велику славу, в тому числі і після його смерті.

"Юпітер завжди вказує на більшу славу, щастя і успіх. Таким чином, після своєї смерті Кузьма став ще більш популярним, ніж був при житті. І тепер вже – назавжди", - зазначив астролог.

Відео: YouTube/Moon Records

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що група "Скрябін" випустила посмертну пісню з вокалом Кузьми.

А також розповідали про те, що батько Кузьми розповів, як перенесла втрату дочка співака.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся